Top Model: Sesja z fotografem Paris Hilton

Top Model: Najlepsza grupa na sesji ulicznej
Źródło: TVN
Uczestnicy "Top Model" zaproszeni na sesję przez Paris Hilton współpracowali z jej osobistym fotografem. Kevin Ostajewski wykonał zdjęcia na ulicach Warszawy. Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 7.

Uczestnicy "Top Model" podjęli street fashion challenge. Dawid Woliński oraz gość specjalny odcinka – Sabina Jakubowicz, podzielili się ubraniami i dodatkami ze swoich szaf. Modelki i modele mogli przygotować się do sesji w mieście i zapozować w stylizacjach odpowiednich na wielki event modowy. Autorem zdjęć jest osobisty fotograf Paris HiltonKevin Ostajewski. Gwiazda nagrała specjalną wiadomość dla uczestników programu.

Top Model 12: Sesja uliczna z fotografem Paris Hilton
Top Model: Wiktoria, Dominik, Amelia
Top Model: Wiktoria, Amelia, Dominik
Top Model: Wiktoria, Dominik, Amelia
Top Model: Tadeusz, Wiktoria, Mateusz
+6
Zobacz galerię

Pozowali w grupach. Pierwsza z nich to: Wiktoria Burejza, Mateusz Dziedzic, Tadeusz Mikołajczak. Druga grupa: Wiktoria Darda, Dominik Szymański, Amelia Wnęk. Grupa trzecia: Filip Krogulski, Marta Szatańska, Natalia Węgrzynowska. Czwarta grupa: Sofia Konecka-Menescal, Wiktoria Różańska, Aleks Synkariow. Każda grupa miała po 20 minut na wykonanie zdjęć. Zadanie wygrała grupa numer dwa: Wiktoria, Dominik Szymański i Amelia. W nagrodę Dawid Woliński zaprosił ich do udziału w swoim jesiennym pokazie. Dodatkowo Sabina Jakubowicz wyróżniła Wiktorię Dardę i zaprosiła ją na Fashion Week do Paryża.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Sesja z fotografem Paris Hilton
Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!