Top Model: Ralph Kaminski gościem specjalnym. Najlepsze momenty 5. odcinka

Metamorfozy fryzur i taneczne zadanie z udziałem Ralpha Kaminskiego to najważniejsze wydarzenia z 5. odcinka "Top Model". Zobacz najlepsze momenty. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 5.

Metamorfozy w "Top Model" to duże wyzwanie dla jurorów, uczestników i stylistów fryzur. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Marek Sierzputowski omówili i przygotowali nowe fryzury. Swój wizerunek w ręce specjalistów powierzyli: Wktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk.

Sylwia Butor i Michał Piróg w pierwszym zadaniu towarzyszyli mieszkańcom w domu "Top Model". Uczestniczki i uczestnicy dobrani w pary, uczyli się pozować. SamodzielniE wykonali fotografie.

Ralph Kaminski był gościem specjalnym w programie. Artysta odpowiadał za wizualną stronę tanecznego wideo w stylu retro. Wspierał uczestników w trakcie nagrywania modowych filmów i uczył choreografii. Zadanie wykonali tańcząc w parach.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Katarzyna Dąbrowska i Ralph Kaminski na panelu jurorskim oceniali filmy modowe. Z "Top Model" odpadli Noemi Penczyło i Oliwier Sobczyk. Michał Piróg nie przywrócił ich do programu.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Premierowe odcinki dwunastego sezonu "Top Model" w soboty o godz. 20:00, w TVN i Playerze.

Top Model 12, odcinek 5.

Top Model: Wiktoria ma dużo krótsze włosy
Top Model: Wiktoria ma dużo krótsze włosyTVN
wideo 2/10

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości