Top Model: Kto dostał się do programu? Jurorzy wybrali uczestników! Podsumowanie 3. odcinka

Top Model: Uczestnicy 12. sezonu
Top Model: Uczestnicy 12. sezonuTVN
wideo 2/16

Joanna Krupa i jurorzy wybrali 14 osób, które dostały się do domu modelek i modeli. Zamieszkają w nim razem ze zdobywcą złotego biletu. W trzecim odcinku "Top Model" atmosfera była gorąca i pełna rywalizacji. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 3.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński zaprosili na bootcamp do Warszawy najlepszych uczestników z castingów. Za kulisami towarzyszył im Michał Piróg. Selina Popp, bookerka z międzynarodowej agencji, wspólnie z Joanną Krupą pokazały uczestnikom, jak wygląda profesjonalny casting. Kasia Sokołowska i Dawid Woliński sprawdzali umiejętności wybiegowe, a Marcin Tyszka wykonywał zdjęcia. Podczas bootcampu wybrane przez jurorów "Top Model" osoby rywalizowały o udział w finałowym pokazie mody, który gwarantował awans do ścisłego grona uczestników 12. sezonu.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

"Top Model" - uczestnicy 12. edycji

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Selina Popp wybrali 14 osób, które zrobiły na nich największe wrażenie. Michał Piróg wspierał uczestników bootcampu za kulisami pokazu mody. Wzięli w nim udział tylko ci, którzy otrzymali miejsce w domu "Top Model". Poznaliśmy osoby, które dostały się do ścisłego grona szczęśliwców. W kolejnych odcinkach będą rywalizować o wygraną w największym modowym show w Polsce.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński wytypowali uczestniczki i uczestników, którzy zamieszkali w domu "Top Model". O wygraną w 12. edycji programu rywalizuje 15 osób: Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Zoja Sintichine, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk oraz Tadeusz Mikołajczak, który otrzymał złoty bilet.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości