Top Model: Weź udział w konkursie. Wygraj bransoletkę Elixa lub Aztorin

Top Model - konkurs Apart
Top Model - konkurs Apart
AKTUALIZACJA: Konkurs zakończony, znamy imiona zwycięzców. Sprawdź, szczegóły!

Zwycięzcy konkursu

W naszym konkursie nagrody wygrali: bransoletki damskie - Magdalena z Chorzel, Marta z Białogardu, Małgorzata z Bier, Grażyna z Gorlic, Aneta z Bystrej Podhalańskiej, Natalia z Chrzypska Wielkiego i Hanna ze Szczecina. Bransoletki męskie - Joanna z Ciasnego, Milena z Nowego Miasta i Piotr z Łodzi. Zwyciężczyniom i zwycięzcy gratulujemy!

Konkurs "Spędzaj czas z TVN"

W konkursie związanym z 12. sezonem "Top Model" do wygrania są bransoletki Elixa i Aztorin od właściciela sklepu internetowego Apart.pl. Nagrodzimy najbardziej kreatywne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Pomyśl, czym jest poczucie własnej wartości. Co sprawia, że ktoś z nas nabiera pewności siebie? Czy jest to stan, który zapewniają nam deklaracje i spojrzenia innych osób? Czy może zapewniamy sobie go sami tym, że czujemy się dobrze ze sobą? Pewności potrzebujemy niemal w każdej życiowej sytuacji i musimy ją w sobie zbudować. Odpowiednia stylizacja, dodatki, ulubiona biżuteria buduje pewność siebie, ponieważ każdy lubi to uczucie, kiedy podobamy się sami sobie.

Zadanie konkursowe

W 700 znakach, uzasadniając swoją opinię, napisz: W jakim stroju i dodatkach nabierasz pewności siebie?

Konkurs trwa od 01.10.2023 do 29.10.2023. Zgłaszać się można w tym okresie, przez formularz zamieszczony niżej na stronie konkursowej.

REGULAMIN

KLAUZULA INFORMACYJNA

Wypełnij FORMULARZ KONKURSOWY:

Nagrody

Spośród odpowiedzi konkursowych wszystkich uczestników Jury wyłoni zwycięzców dziesięciu nagród. Będą to osoby, które udzielą najciekawszych, najbardziej oryginalnych i kreatywnych odpowiedzi na pytanie konkursowe w całej edycji konkursu. Każdą z dziesięciu nagród jest bransoletka: - dla pierwszych 7 osób - damska Elixa Apart, - dla 8, 9 i 10 zwyciężczyni lub zwycięzcy - męska bransoletka Aztorin Apart. Do każdej bransoletki jest dodatkowa nagroda pieniężna w wysokości 11,11% wartości nagrody głównej. Z dodatkowych nagród gotówkowych zostanie pobrana - i odprowadzona zgodnie z przepisami - należność na opłacenie podatku od nagród, ponieważ nagrody podlegają opodatkowaniu zryczałtowanym podatkiem dochodowym od osób fizycznych (zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68) Ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych.

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Top Model: Nowy sezon od 2 września w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN
podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie