Top Model: Jurorzy podjęli ważną decyzję! Zwiastun 2. odcinka

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Źródło: TVN
Joanna Krupa i jurorzy spotkali się na castingach. W pewnej istotnej kwestii wszyscy byli zgodni! Premiera nowego odcinka, 12. edycji "Top Model" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl. Zobacz zapowiedź.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński spośród zgłoszeń online do "Top Model" wybrali uczestniczki i uczestników castingów stacjonarnych. W studio za kulisami wspierał ich Michał Piróg. W drugim odcinku programu widzowie poznają kolejne osoby, które rywalizowały o aprobatę jury i przejście do następnego etapu. Najlepsi z nich otrzymają szansę udziału w reality show. Podczas castingów profesjonalnym wsparciem dla uczestników była jedna z najpopularniejszych polskich modelek - Sylwia Butor. Pojawili się także modelki i modele z poprzednich sezonów programu.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

W 12. sezonie "Top Model" jurorzy mieli do dyspozycji złoty bilet. Mogli wręczyć go wybranej osobie i zapewnić jej miejsce w domu modeli i modelek. To najważniejsze wyróżnienie na etapie castingowym. Z nadesłanych online zgłoszeń każdy z jurorów wybrał jedno, które zrobiło na nim największe wrażenie. Widzowie w głosowaniu na oficjalnej stronie internetowej programu zdecydowali, że srebrny bilet zdobyła Lena Gruczka. Zakwalifikowała się do etapu bootcampu.

Premiera 2. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości