Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Julia dostała trudne zadanie od Marcina Tyszki

Top Model: Julia dostała zadanie od Marcina Tyszki
Źródło: TVN
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą. Oglądaj program w TVN i player.pl w sobotę, 9 września o godz. 20:00.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2. - sneak peek

Julia Urbańska ma 21 lat. Mieszka w Szczecinie. Na castingu dostała trudne zadanie. Marcin Tyszka poprosił ją, aby przeszła po wybiegu w butach na platformach, z bardzo wysokimi obcasami. Okazało się, że wcześniej nikomu nie udało się profesjonalnie przejść w tych "szklankach". Julia podjęła wyzwanie, aby przekonać do siebie jurorów. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli pod wrażeniem. Czy udało się jej dostać do kolejnego etapu? Dowiesz się w nowym odcinku.

Premiera 2. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź 2. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości