Top Model: Istotna decyzja w historii programu! Najlepsze momenty 2. odcinka

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg na castingach poszukiwali uczestniczek i uczestników reality show. Jurorzy wręczyli złoty bilet w 12. sezonie "Top Model". Zobacz najlepsze momenty 2. odcinka. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2., casting

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg rozmawiali z kandydatkami kandydatami na castingach do "Top Model". Wybrali autorki i autorów najciekawszych zgłoszeń wysłanych online. Jurorzy szukali osób, które chcą osoiągnąć sukces w programie i rozpocząć pracę w świecie mody. "Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę" - to hasło dwunastego sezonu "Top Model". Rywalizacja o wygraną w programie obejmuje kilka etapów: castingi, bootcamp, pobyt w domu modelek i modeli oraz zadania m.in.: sesje zdjęciowe i pokazy mody.

W drugim odcinku "Top Model" Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński wręczyli złoty bilet. Tadeusz Mikołajczak jest pierwszym mężczyzną w historii polskiej edycji programu, który otrzymał tę nagrodę. Ma zapewnione miejsce w ścisłym gronie uczestników reality show.

Premierowe odcinki dwunastego sezonu "Top Model" w soboty o godz. 20:00, w TVN i Playerze.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12, odcinek 2.

Top Model: Tadeusz Mikołajczak zdobył złoty bilet
Top Model: Tadeusz Mikołajczak zdobył złoty biletTVN
wideo 2/10

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości