Top Model: Idealna sobota z gwiazdami programu! Dołącz do nich

Top Model: Idealna sobota z gwiazdami programu
Źródło: TVN
Nowy sezon "Top Model" zadebiutuje w nowym dniu emisji programu. Premierowe odcinki w soboty! Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i Michał Piróg zdradzili swój przepis na idealną celebrację tego dnia.Premiera 12. sezonu "Top Model" w TVN

Premiera nowej edycji "Top Model" coraz bliżej. To wielkie wydarzenie dla fanów programu. Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na dwunasty sezon kultowego programu. Premierowe odcinki "Top Model" od 2 września 2023 roku. Emisja w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Prowadzący i jurorzy w sobotnie wieczory będą oglądać reality show. To obowiązkowy i bardzo ważny dla nich punkt dnia. Gwiazdy programu opowiedziały, jaka jest według nich idealna sobota. Może to być inspiracja dla widzów do wspólnego spędzenia czasu i oglądania swojego ulubionego "Top Model".

Wstaję z moją malutka Asią. Idziemy sobie na spacerek. Kupuję sobie kawkę, ona zje croissanta. Idziemy później na lunch, na plac zabaw. Wieczorem oglądamy "Top Model" - wyznała Joanna Krupa.

Michał Piróg stwierdził: Idealna sobota to wolna sobota. Z drugiej strony idealna sobota to taka, gdzie gramy dwa spektakle albo siedzimy na kanapie i oglądamy "Top Model".

Idealna sobota to przespana noc, o ile to możliwe. Spacer z synkiem, a potem rodzinne oglądanie "Top Model" - powiedziała Kasia Sokołowska.

Marcin Tyszka ma swój plan na sobotę: W dzień można biegać po mieście, a wieczorem tylko "Top Model". Wiadomo. Znajomi, imprezka i włączacie - kogo? Nas. Ta edycja będzie jeszcze weselsza, jeszcze fajniejsza, bardzo kolorowa.

Idealna sobota dla mnie to poranek na siłowni, super cardio. Cudowny lunch z rodzicami i przyjaciółmi. Wieczorem wiadomo - kanapa, pyszna herbatka i "Top Model" - skomentował Dawid Woliński.

Top Model
Top Model

Hasło główne 12. sezonu to: "Droga na szczyt zawsze prowadzi pod górę". Uczestniczki i uczestnicy podjęli wyzwania. Zyskają doświadczenie, dzięki zadaniom i profesjonalnej pracy w modelingu. Sesje, pokazy, kampanie, nagrania wideo z udziałem gości ze świata mody i sztuki to duże wyzwania. Współprace ze znanymi magazynami mody z kraju i zza granicy otworzą im drogę do kariery. Stawką jest wygrana w finale! W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. Nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingu oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour". W kolejnych odcinkach pokażemy widzom świat mody od kulis!

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Nowy sezon od 2 września w TVN
Zobacz wideo.
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN / MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości