Muzyczne gwiazdy finału 12. edycji Top Model

Źródło: TVN
Top Model 12: Zwiastun finałowego odcinka
Top Model 12: Zwiastun finałowego odcinka
Top Model: Znamy finalistów 12. edycji
Top Model: Znamy finalistów 12. edycji
W finałowym odcinku 12. sezonu "Top Model" wystąpią: Natalia Nykiel, Sorry Boys i Julia Rocka. Start programu na żywo 25 listopada o godz. 20:00 w TVN. Bądźcie z nami!

Muzyczne gwiazdy finału 12. edycji "Top Model"

W najbliższą sobotę, 25 listopada poznamy osobę, która wygra 12. sezon "Top Model". O wygraną rywalizują: Dominik Szymański, Natalia Węgrzynowska, Sofia Konecka-Menescal i Wiktoria Darda.  Podczas finału na żywo wystąpią gwiazdy polskiej muzyki. Swoje przeboje zaśpiewają: Natalia Nykiel, Sorry Boys i Julia Rocka. Uczestnicy programu w trakcie pokazów mody zaprezentują kolekcje znanych projektantów. Będzie to emocjonujące show w specjalnej scenografii.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Znamy finalistów 12. edycji
Zobacz fragment 12. odcinka Top Model. Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Natalia Nykiel – wokalistka, autorka tekstów. Jej debiutancki album „Lupus Electro” ukazał się w 2014 roku. Współpracowała z wieloma artystami jak: Katarzyna Nosowska, Bunio z Dick4Dick, Paulina Przybysz, Karolina Kozak, Budyń z zespołu Pogodno i producent płyty Fox. Album zdobył status Złotej Płyty, a single sprzedały się w nakładzie ponad 250 tys. kopii (utwory „Bądź duży” i „Error” uzyskały statusy Diamentowych Płyt). Druga płyta artystki pt. „Discordia” miała premierę w październiku 2017 roku. Za produkcję tego albumu ponownie odpowiadał Michał Fox Król. Muzykę napisali Fox i Natalia, która jest także współautorką tekstów piosenek. Do współpracy zaprosiła także m.in.: Marię Peszek i Dawida Podsiadło. Album zadebiutował na 12 miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży OLiS. Natalia za płytę otrzymała nagrodę O!Lśnienie 2017. Album promowały single i teledyski: „Spokój” (status Złotej Płyty), „Total błękit” i „Kokosanki”.   Za EP „Origo” otrzymała Fryderyka w roku 2020. „Regnum” to trzeci studyjny album Natalii Nykiel, ukazał się w lutym 2022 roku. Płytę wyprodukował Michał Fox Król. Muzykę napisali Natalia i Fox. Artystka jest także w większości odpowiedzialna za warstwę tekstową płyty, gościnnie jeden z tekstów napisał Król. Do współpracy przy albumie Natalia zaprosiła Piotra Roguckiego, z którym wspólnie wykonali utwór „List za widokrąg”. Wokalistka wystąpiła na najważniejszych festiwalach w kraju i zagranicą. Zagrała m.in. na: Audioriver Festival, Electronic Beats Festival w Köln, Kraków Live Festival, Orange Warsaw Festival. Zagrała kilka tras koncertowych promujących albumy. Teledyski do utworów Natalii Nykiel mają łącznie setki milionów wyświetleń.

Natalia Nykiel
Natalia Nykiel
Źródło: fot. Krystian Lipiec

Sorry Boys to zespół rockowy, który powstał w Warszawie. Założyli go w 2006 roku muzycy Tomasz Dąbrowski i Piotr Blak. Wokalistką grupy została Bela Komoszyńska. Wydali sześć albumów studyjnych: "Hard Working Classes" (2010), "Vulcano" (2013), "Roma" (2016), "Miłość" (2019), "Renesans" (2022) i "Moje serce w Warszawie" (2023). Najpopularniejsze przeboje Sorry Boys to: "The Sun", "Wracam", "Absolutnie, absolutnie".

Sorry Boys
Sorry Boys
Źródło: fot. Dawid Grzelak

Julia Rocka to piosenkarka, aktorka, autorka tekstów oraz kompozytorka. Studiowała na wydziale aktorskim na PWSFTviT w Łodzi. Widzowie TVN i Playera znają ją doskonale dzięki utworowi pt. „Twój Smak”, który promował drugi sezon serial „Kontrola” w reżyserii Nataszy Parzymies. W lipcu 2020 roku Julia nagrała i opublikowała piosenkę „Jeep”, którą stworzyła razem z Michałem Gadomskim. Utwór zdobył popularność w aplikacji TikTok. Dotarł na pierwsze miejsce listy Viral 50 Poland na Spotify w grudniu 2020 roku. Pierwszy singiel Julii pt. „Oficjalna wersja zdarzeń” ukazał się w listopadzie 2021 roku, dzięki wytwórni Sony Music Polska, zdobył status złotej płyty. Kolejny singiel pt. „Blow-up” Julia nagrała z gościnnym udziałem rapera Kukona. „Balans” to następny utwór artystki, który wydała jako singiel. Debiutancki album Julii Rockiej pt. „Blaza” miał premierę w lutym 2023 roku.

Julia Rocka
Julia Rocka
Źródło: fot. Estella Dandyk

Źródło zdjęcia głównego: fot. Krystian Lipiec / Dawid Grzelak/ Estella Dandyk

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!