Top Model: Emocjonująca rywalizacja. Najlepsze momenty 3. odcinka

Rywalizacja na bootcampie była duża. Jurorzy po pełnych emocji obradach wybrali uczestniczki i uczestników 12. sezonu "Top Model". Zobacz najlepsze momenty 3. odcinka. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 3. - the best of

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, Michał Piróg oraz Selina Popp spotkali się na bootcampie. Kandydatki kandydaci rywalizowali o przejście do najważniejszego etapu i udział w finałowym pokazie mody. Stawką był awans do grona uczestników 12. sezonu "Top Model". Jurorki i jurorzy sprawdzali ich umiejętności pracy podczas pokazu mody, castingu i sesji zdjęciowej.

Tylko najlepsi zamieszkali w domu modelek i modeli. O zwycięstwo w nowym sezonie "Top Model" rywalizuje 15 osób: Wiktoria Burejza, Wiktoria Darda, Mateusz Dziedzic, Sofia Konecka Menescal, Filip Krogulski, Tadeusz Mikołajczak, Noemi Penczyło, Wiktoria Różańska, Zoja Sintichine, Oliwier Sobczyk, Marta Szatańska, Dominik Szymański, Aleksander Szynakriow, Natalia Węgrzynowska, Amelia Wnęk oraz Tadeusz Mikołajczak, który otrzymał złoty bilet.

Premierowe odcinki dwunastego sezonu "Top Model" w soboty o godz. 20:00, w TVN i Playerze.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Uczestnicy 12. edycji Top Model

Top Model: Uczestnicy 12. sezonu
Top Model: Uczestnicy 12. sezonuTVN
wideo 2/16

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości