Top Model: Artystyczna sesja i taneczny pokaz mody. Najlepsze momenty 10. odcinka

Uczestnicy "Top Model" rywalizowali o wyjazd na fashion week. Wykonali kilka zadań. Najważniejszym z nich była sesja zdjęciowa z rzeźbami z fragmentów odlanych z ciał. Dwie osoby odpadły. Zobacz skrót z 10. odcinka z najlepszymi momentami. Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 10. - THE BEST OF

Dziewięciu uczestników "Top Model" miało szanse wyjazdu na fashion week. Rywalizowali ze sobą: Wiktoria Darda, Tadeusz Mikołajczak, Aleks Szynkariow, Filip Krogulski, Amelia Wnęk, Dominik Szymański, Marta Szatańska, Sofia Konecka-Menescal i Natalia Węgrzynowska. Kasia Sokołowska i Michał Piróg przygotowali uczestnikom "Top Model" taneczno-modowe wyzwanie. Karolina Malinowska była gościem na pokazie mody. Zadanie polegało na tym, aby wyrazić siebie w tańcu w stylu voguing i waacking. Uczestnicy zaprezentowali siebie oraz stylizacje, które sami wybrali. 

Michał Piróg i Magic Mars nagrywali filmy modowo-reklamowe z udziałem uczestników. Planem zdjęciowym był autobus miejski, z którego uczestnicy musieli przesiąść się do autobusu "imprezowego" zmieniając przy tym stylizacje. Na przygotowanie stylizacji mieli tylko 90 sekund. W zawrotnym tempie musieli się przebrać.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Marcin Tyszka fotografował uczestników "Top Model" na artystycznej sesji. Na każdej osobie powstał fragment rzeźby z odlanych wcześniej fragmentów jej ciała. Gościem był światowej sławy rzeźbiarz - Daniel Firman. Uczestnikom towarzyszyła modelka Maja Zimnoch. Stylizacje przygotowała Karla Gruszecka. To kreacje największych domów mody na świecie. Efekty były spektakularne! 

Na panelu Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Maja Zimnoch i Karla Gruszecka uznali, że najlepsze zdjęcie miała Amelia Wnęk. Jej fotografia z tej sesji trafiła na okładkę prestiżowego magazynu. Z programu odpadli Marta Szatańska i Tadeusz Mikołajczak.

Top Model 12, odcinek 10

Top Model: Pokaz w stylu voguing i waacking
Top Model: Pokaz w stylu voguing i waackingTVN
wideo 2/8

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości