Top Model PRZED EMISJĄ W TV: Aneta ma 49 lat i nie chce już być szarą myszką

Top Model: Aneta nie chce już być szarą myszką
Źródło: TVN
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model" przed premierą. Oglądaj program w TVN i player.pl w sobotę, 9 września o godz. 20:00.

"Top Model" - sezon 12., odcinek 2. - sneak peek

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zaskoczeni, kiedy na castingu pojawiła się Aneta. Zachwyciła jury swoją energią! Ma 49 lat, mieszka w Lublińcu, gdzie prowadzi swój butik. Zgłosiła się do "Top Model", ponieważ uwierzyła w siebie. Stwierdziła, że wcześniej była szarą myszką. Za kulisami przed spotkaniem z jurorami Anecie towarzyszyli Klaudia Nieścior i Krystian Embradora.

Premiera 2. odcinka "Top Model 12" w sobotę, 9 września o godz. 20:00 w TVN i player.pl.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model 12: Zwiastun 2. odcinka
Zobacz zapowiedź 2. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki w soboty o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Uczestniczki i uczestnicy nauczą się profesjonalnej pracy w modelingu. Widzowie zobaczą, jak radzili sobie m.in.: na sesjach zdjęciowych, pokazach mody, w kampaniach reklamowych. W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska i Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości