Znamy finalistki 11. sezonu Top Model! Zobacz podsumowanie 13. odcinka

Top Model: Znamy półfinalistki 11. edycji

Zobacz fragmenty półfinałowego odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.

"Top Model" – sezon 11., odcinek 13.

W półfinale 11. edycji "Top Model" było 6 osób: Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Borys Barchan, Maciej Skiba. Wykonali kolejne zadania, aby zakwalifikować się do finału reality show. Do zdobycia cenne nagrody i szansa na karierę w modelingu. W RPA towarzyszyli im Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka, Dawid Woliński.

Uczestniczki i uczestnicy "Top Model" poszli w pokazach na South African Fashion Week. Zaprezentowali kreacje z najnowszych kolekcji projektantów. Mogli pokazać umiejętności zdobyte w programie. Bardzo ważnym zadaniem była sesja zdjęciowa na safari. Uczestniczki i uczestnicy pozowali do zdjęć w otoczeniu dzikiej przyrody. W tej malowniczej scenerii zdjęcia wykonał Marcin Tyszka.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Kto odpadł z "Top Model"?

Na panelu jurorskim spotkali się: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński. Kasia Sokołowska połączyła się online. Gościem specjalnym była projektantka Hangwani Nengovhela. Jurorzy zdecydowali, że do finału w 11. edycji "Top Model" dostały się: Natalia Woś, Michalina Wojciechowska, Klaudia Nieścior. Z programu odpadli: Adriana Hyzopska, Borys Barchan, Maciej Skiba

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości