Top Model: Zabawne momenty Klaudii Nieścior w programie

Klaudia Nieścior wygrała w finale 11. edycji "Top Model". Widzowie docenili jej osobowość i poczucie humoru. Przypominamy jej śmieszne chwile z rality show. Zobacz fragmenty z programu.

Klaudia Nieścior w "Top Model"

Klaudia Nieścior została zwyciężczynią 11. sezonu "Top Model". Wygrała dzięki głosom widzów i punktom jurorów. Na castingu zrobiła świetne wrażenie i przeszła do kolejnego etapu. Na bootcampie dostała się do grona uczestników reality show. Bardzo dobrze radziła sobie z zadaniami. Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska docenili jej metamorfozę i rozwój w programie. Klaudia dzięki swojej nietuzinkowej osobowości zdobyła dużą sympatię widzów, którzy w finałowym odcinku oddali na nią swoje głosy.

Po wygranej w "Top Model" zdjęcie Klaudii ukazało się na okładce magazynu "Glamour". Zdobyła 100 tysięcy złotych i kontrakt z agencją D’Vision. W finale 11. sezonu "Top Model" o zwycięstwo rywalizowały także: Michalina Wojciechowska i Natalia Woś.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Klaudia Nieścior na okładce Glamour Źródło: TVN / Glamour

Klaudia Nieścior - kto to?

Klaudia Nieścior ma 23 lata i pochodzi z Tarnobrzega. Pracuje w salonie kosmetycznym. W weekendy zajmuje się niepełnosprawnymi lub osieroconymi dziećmi z domu, w którym sama się wychowała. Tematy rodzinne są dla niej bardzo trudne. W przeszłości była jedną z najwyższych dziewczyn, miała z tego powodu kompleksy. Była cheerleaderką i tamburetką. Marzy o założeniu własnej rodziny i karierze modelki.

Zobacz wideo:

Top Model: Klaudia i Adrian jako para w filmie
Top Model: Klaudia i Adrian jako para w filmie Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN
Top Model: Adrian spodobał się jurorom i Klaudii
Top Model: Adrian spodobał się jurorom i Klaudii Zobacz fragment 3. odcinka "Top Model" przed premierą w TVN. Oglądaj 21 września o godz. 21.35. Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości