Top Model: Rywalizacja i eliminacja w RPA. Podsumowanie 11. odcinka

Top Model: Maciek zaszalał na pustynnej sesji
Top Model: Maciek zaszalał na pustynnej sesji TVN
wideo 2/7

W 11. odcinku "Top Model" uczestniczki i uczestnicy oraz jurorzy przyjechali do RPA, gdzie rozpoczął się nowy etap rywalizacji. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" – sezon 11., odcinek 11.

Jurorzy oraz uczestniczki i uczestnicy "Top Model" przylecieli do RPA! Na fashion week zakwalifikowali się Aleksandra Helis, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Borys Barchan, Maciej Skiba. Towarzyszyli im Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka, Dawid Woliński.

Pierwszym zadaniem była sesja surferska na plaży w Muizenberg. Gościem był surfer Wade Schouw. Uczestniczki i uczestnicy wcielili się w role modelek i modeli. Samodzielnie wykonali sobie wzajemnie zdjęcia na deskach surfingowych. Wykorzystali do tego smartfony. Zadanie wygrały Natalia Woś i Michalina Wojciechowska.

Projektowanie strojów i nagrywanie filmów

Swoją kreatywnością mogli zaimponować jurorkom i jurorom "Top Model" podczas kolejnego wyzwania. Gościem była Kim Gush, szefowa Fedisa Fashion School. Uczestniczki i uczestnicy współpracowali ze studentami - projektantami i filmowcami z uczelni w Kapsztadzie. Zaprojektowali stroje, w afrykańskim stylu. W przygotowanych kreacjach wystąpili w filmikach modowych. Ujęcia realizowali w różnych lokalizacjach na terenie Kapsztadu. Najlepsze były Klaudia Nieścior i Natalia Woś.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Sandboarding w "Top Model"

Na koniec sesja zdjęciowa na wydmach. Uczestniczki i uczestnicy mieli za zadanie pozować zjeżdżając na desce po piasku. Pozowanie podczas sandboardingu było dużym wyzwaniem. Autorem zdjęć był fotograf Michael Oliver Love. Było to najważniejsze zadanie w 11. odcinku. Najlepiej wykonane fotografie były przepustką do kolejnego etapu rywalizacji na fashion weeku w RPA.

Kto odpadł z "Top Model"?

Na panelu jurorskim spotkali się: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński. Kasia Sokołowska połączyła się online. Gościem specjalnym była projektantka Carol Bouwer. Jurorzy zdecydowali, że najlepsze zdjęcie miał Borys Barchan. Z programu odpadła Aleksandra Helis.

Top Model: Aleksandra Helis Źródło: TVN
Pozostałe wiadomości