Top Model: Krupa i Woliński o eliminacji dwóch osób i najmocniejszych uczestniczkach

Top Model: Krupa i Woliński o eliminacji dwóch osób
Źródło: TVN
Joanna Krupa i Dawid Woliński uzasadnili swoją decyzję z 10. odcinka "Top Model". Wskazali także najmocniejsze ich zdaniem osoby, które zakwalifikowały się na fashion week.

Joanna Krupa i Dawid Woliński o werdykcie jury

Najważniejszym zadaniem w 10. odcinku "Top Model" przed wyjazdem na fashion week była sesja zdjęciowa dla magazynu ELLE. Najlepiej wykonane zdjęcia były przepustką do wyjazdu na fashion week do RPA. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz modelka Maja Sieroń i Joanna Lorynowicz – redaktor naczelna magazynu ELLE na panelu jurorskim oceniali zdjęcia z sesji w pałacu. Jurorzy zdecydowali, że najlepsze zdjęcia miała Klaudia Nieścior. Z programu odpadli Weronika Pawelec i Adrian Nkwamu.

Joanna Krupa i Dawid Woliński skomentowali werdykt jury:

Przyznam się, że to był ciężki moment, tak naprawdę. Dla mnie Weronika na początku była mocną kandydatką, myślałam nawet, że przejdzie do finału. Ona ma jakąś blokadę, do końca nie wierzy - powiedziała Joanna Krupa.

Byliśmy przekonani, że pojedzie na fashion week. Nie potrafiła tego w jakiś sposób pokazać w programie, że jest w stanie to przewalczyć, przejść nad tym do porządku dziennego i dać 1000% z siebie. To jest piękna dziewczyna, jest niesamowita, ale chce pracy dedykowanej. Jeżeli grupa stylistów, makijażystów, fotograf, będą w niej zakochani, to zrobią cudowne zdjęcie. Jeżeli Weronika będzie w gronie ludzi, musiała pracować z kilkoma osobami na sesji, nie da rady - dodał Dawid Woliński.

Adrian to super chłopak, przystojny, fajny, fajna osobowość, tylko nie zrobił tego kroku do przodu do świata wielkiej mody. Ciągle jest taki sam, nie było takiego rozwoju - wyznała Joanna Krupa.

Uczestnicy "Top Model" pozowali w pałacu w Jadwisinie, w kreacjach największych modowych marek na świecie. Autorką zdjęć była Gosia Turczyńska. Stylizacje przygotowała Karolina Limbach. Gościem na sesji była modelka Maja Sieroń

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Joanna Krupa i Dawid Woliński o fashion week

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Maja Sieroń i Joanna Lorynowicz zdecydowali, że na fashion week do RPA zakwalifikowali się Aleksandra Helis, Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Borys Barchan, Maciej Skiba.

Dla mnie najlepszą kandydatką, która już jest gotowa na 100% jest Natalia - powiedziała Joanna Krupa.

Dla mnie największym zaskoczeniem, osobą która zrobiła największy progres, sama siebie zwalczyła trochę, to jest Klaudia - dodał Dawid Woliński.

Top Model: Joanna i Dawid o najmocniejszych uczestniczkach
Joanna Krupa i Dawid Woliński skomentowali werdykt jury z 10. odcinka "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości