Aktualności

Top Model: Ważna i pierwsza w historii programu decyzja Joanny Krupy. Podsumowanie 12. odcinka

Aktualności

Top Model: Joanna Krupa przywróciła Michalinę do programu
Top Model: Joanna Krupa przywróciła Michalinę do programuTVN
wideo 2/10

W 12. odcinku "Top Model" Joanna Krupa podjęła ważną decyzję. Uczestniczki i uczestnicy pozowali na sesjach w RPA. Rywalizowali też o udział w pokazach na fashion week. Zobacz najlepsze fragmenty programu.

"Top Model" – sezon 11., odcinek 12.

W "Top Model" zostali już tylko najlepsi z najlepszych. Coraz trudniejsze zadania w walce o przejście do kolejnego etapu. Uczestniczki i uczestnicy pozwali przed obiektywem jurora programu. Zadanie nie było proste. Marcin Tyszka robił zdjęcia podczas skoków do basenu. Ważne było odpowiednie zaprezentowanie ubrań, w których pozowali i jednoczesne zrobienie dobrej pozy. Nagrodą był udział w kampanii reklamowej sklepu internetowego. Marcin Tyszka i Michał Piróg uznali, że najlepsi byli Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba.

Top Model: Michalina nie bała się skakać z wysokości
Top Model: Michalina nie bała się skakać z wysokości Zobacz fragment 12. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

Coraz bliżej do startu fashion week w RPA. Rywalizacja w "Top Model" przyspieszyła. Uczestniczki i uczestnicy wybrali się na pierwsze castingi w Kapsztadzie. Starali się zdobyć udział w jak największej ilości pokazów. Adriana Hyzopska, Klaudia Nieścior i Natalia Woś zdobyli dostali po 4 pokazy. Maciej Skiba i Borys Barchan po 3 pokazy. Michalina Wojciechowska 1 pokaz.

Top Model: Wpadka na castingu
Top Model: Wpadka na castingu Zobacz fragment 12. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl. Źródło: TVN

W Johannesburgu uczestniczki i uczestnicy "Top Model" wzięli udział w sesji zdjęciowej na plaży. Pozwanie w wodzie i w pełnym słońcu było wyzwaniem. Utrudnieniem były także obszerne i ciężkie stroje. Gościem na sesji była pochodząca z Polski projektantka Kat Van Duinen. Autorem zdjęć był Sven Christiansen.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Kto odpadł z "Top Model"?

Na panelu jurorskim spotkali się: Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński. Kasia Sokołowska połączyła się online. Gościem specjalnym była projektantka Kat Van Duinen. Jurorzy zdecydowali, że najlepsze zdjęcie miała Natalia Woś. Z programu odpadła Michalina Wojciechowska. Joanna Krupa podjęła ważną decyzję. Pierwszy raz w historii "Top Model" przywróciła uczestniczkę do programu.

Pozostałe wiadomości