Top Model: Joanna Krupa i Dawid Woliński o uczestnikach, którym kibicują w programie

Top Model: Joanna Krupa o uczestniczkach 11. edycji

Joanna Krupa i Dawid Woliński ujawnili, komu kibicują w 11. edycji programu "Top Model". Dowiedz się, kto zwrócił uwagę jurorów.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali uczestniczki i uczestników 11. edycji programu "Top Model". O główną wygraną w programie rywalizuje 14 osób: Borys Barchan, Krystian Embradora, Filip Ferner, Aleksandra Helis, Adriana Hyzopska, Martyna Kaczmarek, Karolina Kuracińska, Klaudia Nieścior, Adrian Nkwamu, Weronika Pawelec, Maciej Skiba, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś, Marcelina Zetler.

Joanna Krupa i Dawid Woliński podzielili się swoimi opiniami na temat uczestniczek i uczestników 11. sezonu "Top Model". Kogo obserwują? Komu kibicują?

Będę obserwowała Michalinę, Natalię i Olę, która zdobyła złoty bilet. Myślę, że to są trzy dziewczyny nie do końca podobne do siebie, ale mają ten sam 'power'. Mogą bardzo dużo osiągnąć, będą konkurować między sobą, bo są w tej samej kategorii. Najlepsza wygra z tej trójki? Mamy też fajnych chłopaków - powiedziała Joanna Krupa.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Top Model: Dawid Woliński o uczestnikach 11. sezonu
Top Model: Dawid Woliński o uczestnikach 11. sezonu Zobacz wideo. Źródło: TVN

Mam nadzieję, ze wykorzystają szansę, którą im daliśmy i będzie to dla nich 'power' do robienia kariery. Zobaczymy. Mamy w każdej edycji swoich ukochanych uczestników. Ja też mam taką trójeczkę. Uważam, że ogromny potencjał ma Natalia, która jest świetna. Bardzo się cieszę, że jest w programie i zrobiła też wrażenie na innych jurorach, bo od samego początku zależało mi, żebyśmy ją wybrali. Kolejną osobą jest Weronika, urocza dziewczyna. Będę jej bardzo kibicował. Myślę, że Adrian, będzie taką osobą, która coś pokaże w domu. Oprócz energii, którą podsiada, jest też niezłe ciacho. Mam nadzieję, że docenicie - skomentował Dawid Woliński.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości