Aktualności

Top Model: Ja rodzę pomysły... Zabawne momenty z jurorami na castingach

Aktualności

Dobry humor towarzyszył jurorom "Top Model" podczas castingów do 11. edycji programu.

"Top Model" - sezon 11., castingi

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński spotkali się na castingach z wybranymi osobami, których zgłoszenia do "Top Model" najbardziej im się spodobały. Mieli okazję lepiej poznać kandydatki i kandydatów do programu. Przypominamy najlepsze momenty jurorów z castingów do 11. sezonu reality show TVN.

Ja ci powiem, że taki gorset, to by mi się przydał - stwierdził Marcin Tyszka na widok Martyny Kaczmarek.

Joanna Krupa na widok przystojnego mężczyzny zastanawiała się czy jest wolny: - Ciekawe czy single? Marcin Tyszka natychmiast zareagował: - Ale ty nie jesteś single. Joanna wyznała: - Ale jestem w Polsce.

Ty masz teraz 44 lata - powiedział Marcin Tyszka do Mirka na castingu. Po czym zwrócił się w stronę Dawida Wolińskiego i dodał: Nadal jest młodszy od nas.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Dawid Woliński i Kasia Sokołowska także mieli zabawną wymianę zdań, kiedy projektant bardzo wczuł się w rolę choreografa na castingu: - Kasiu, ja ci odbieram pracę. - Mnie? - Niechcący. - Bo? - Bo ja tam prowadzę szkołę chodzenia i rodzenia jednocześnie. - Dlatego tak długo, tak? - Ja rodzę pomysły, a oni się uczą chodzić.

Top Model 11 - odcinek 1.

Top Model: Emocje i wyzwania w 11. sezonie
Top Model: Emocje i wyzwania w 11. sezonieTVN
wideo 2/13

Źródło zdjęcia głównego: TVN

Pozostałe wiadomości