Top Model: Flirt Michaliny i Maćka w programie

Top Model: Flirt Michaliny i Maćka
Źródło: TVN
Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba polubili się bardzo podczas udziału w 11. edycji "Top Model". Zobacz fragmenty programu.

Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba w "Top Model"

Michalina Wojciechowska i Maciej Skiba poznali się w trakcie 11. sezonu "Top Model". Oboje dostali się do domu modelek i modeli. Podczas reality show polubili się i nawiązali flirt. Ich relacja pozytywnie wpłynęła na udział w programie, w parze wygrali wspólnie kilka zadań. Przypominamy ich najlepsze momenty z "Top Model".

Michalina Wojciechowska na castingu zachwyciła jurorów. Szczególnie Joanna Krupa była pod wrażeniem jej urody i osobowości. Dostała się do domu modelek i modeli, bardzo dobrze radziła sobie w programie. Prowadząca w 12. odcinku podjęła ważną decyzję. Pierwszy raz w historii "Top Model" przywróciła uczestniczkę do programu. Michalina dotarła aż do finału reality show. O zwycięstwo w końcowym etapie rywalizowały trzy finalistki: Klaudia Nieścior, Michalina Wojciechowska, Natalia Woś.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Maciej Skiba dotarł do półfinału 11. sezonu "Top Model". Na castingu pozował do zdjęć razem z Dominiką Wysocką, zwyciężczynią 10. edycji "Top Model". Joanna Krupa, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Katarzyna Sokołowska zaprosili go na bootcamp. W programie radził sobie bardzo dobrze, dlatego dostał drugą szansę od Michała. Odpadł z programu w szóstym odcinku "Top Model". Michał Piróg przywrócił go do programu.

Top Model: Michalina i Maciej w romantycznych scenach
Zobacz fragment 7. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Michalina Wojciechowska - kto to?

Michalina Wojciechowska ma 23 lata. Urodziła się w Olsztynie, a wychowała się w Ostródzie. W wieku 16 lat pracowała jako modelka, wyjeżdżała na zagraniczne kontrakty. Zgłosiła się do "Top Model", aby wrócić do pracy w modelingu. Chciała zapomnieć o bolesnych doświadczeniach z życia osobistego. Przez trzy lata mieszkała z partnerem w Brazylii. Niestety została zdradzona i wróciła do Polski.

Top Model: Michalina chce zmienić swoje życie
Zobacz fragment 1. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.
Źródło: TVN

Maciej Skiba - kto to?

Maciej Skiba ma 21 lat, pochodzi z Koszalina. Mieszka w Warszawie. Jest bardzo wysoki, ma 196 cm wzrostu. Zdobył doświadczenie jako model, pracował na kontrakcie we Włoszech. Swoją przyszłość wiąże z modelingiem. Maciek ma czworo rodzeństwa, jest najmłodszy. Rodzina jest dla niego bardzo ważna, wszyscy wspierają się wzajemnie.

Maciej Skiba i Dominika Wysocka pozowali razem
Zobacz fragment 2. odcinka "Top Model". Oglądaj program w TVN i player.pl.

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie