Joanna Krupa z siostrą o dzieciństwie, chowaniu chłopaka pod łóżkiem i tańczeniu nago - Q&A

Top Model: Joanna Krupa i Marta Krupa w ogniu pytań - Q&A
Źródło: TVN / K. Wilczyńska, M. Mańkowska, I. Sioch, R. Rutkowski
Tylko u nas Joanna Krupa i jej siostra Marta odpowiedziały na bardzo osobiste pytania. Wspominały dzieciństwo. Dowiedz się, która z nich była bardziej kochliwa i dlaczego chowała pod łóżkiem swojego chłopaka. Oglądaj program "Top Model" w TVN i Playerze.

Joanna Krupa i Marta Krupa - Q&A

Joanna Krupa i Marta Krupa odpowiedziały na serię pytań dotyczących dzieciństwa i siostrzeństwa. Gwiazda "Top Model" i jej siostra ujawniły kilka szczegółów ich rodzinnej relacji. Opowiedziały o tym, która była grzeczniejszym dzieckiem. Wspominały m.in. czasy, kiedy umawiały się na randki. Wyznały, która z nich była bardziej kochliwa. Rozmawiały także o malowaniu się i podkradaniu sobie ciuchów. Sprawdź, która z sióstr więcej czasu spędza przed lustrem. Pojawił się także temat śpiewania i tańczenia nago pod prysznicem. Zobacz wideo i poznaj odpowiedzi Joanny i Marty na wszystkie pytania.

Siostry Krupa podzieliły się informacjami o swoim życiu uczuciowym. Wspominały ukrywanie chłopaka Joanny pod łóżkiem i randkowanie. Ja chodziłam na dyskoteki odkąd miałam 16 lat, chowałam chłopaka pod łóżkiem. Mama nic nie wiedziała. Teraz moja córeczka nie będzie miała tak łatwo w życiu, bo jako mama wszystkie rzeczy, które robiłam, będę sprawdzać - wyznała Joanna Krupa. Niestety, ja mówiłam mamie, to, że chowałaś Michała pod łóżkiem - dodała Mara Krupa.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Joanna Krupa powiedziała, że była bardziej kochliwa. Marta stwierdziła, że jest bardziej ostrożna w kwestii związków. Ja zakochiwałam się szybciej. Nie miałam tak naprawdę momentu, że byłam singielką. Zawsze miałam jednego chłopaka za drugim. Ale nie jestem zakochana teraz - oznajmiła Joanna.

W kwestii talentu do tańca obie siostry wyznały, że lubią i dobrze tańczą. Marta Krupa uwielbia też śpiewać, nagrała kilka piosenek oraz teledysk. Niedługo premiera jej singla. Ja zawsze tańczyłam na dyskotekach. Jak jest fajna muzyka, to ja lubię tańczyć. Ja zawszę lubię tańczyć w domu, jak jestem sama - powiedziała Marta - A nago pod prysznicem? - zapytała Joanna W showerze czasami tak i śpiewam pod prysznicem - odpowiedziała Marta. Joanna Krupa i jej siostra Marta Krupa w nowym odcinku "Top Model" będą towarzyszyły uczestnikom podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Premiera programu w sobotę, 21 października o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Top Model 12: Zwiastun 8. odcinka
Zobacz zapowiedź 8. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie