Joanna Krupa o uczestnikach 12. sezonu Top Model: Są niesamowici

Top Model: Prowadzący i jurorzy o uczestnikach 12. sezonu
Źródło: TVN
Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Michał Piróg ujawniają tajemnice dotyczące uczestników nowego sezonu "Top Model". Spośród tysięcy zgłoszeń wybrali najlepsze osoby. Dowiedz się więcej. Premiera 12. edycji 2 września w TVN i Playerze.

Joanna Krupa i gwiazdy "Top Model" o uczestnikach

Program "Top Model" cieszy się popularnością widzów. Kultowe reality show wzbudza zainteresowanie wśród fanów w różnym wieku. Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Michał Piróg zapraszają w podróż po świecie mody. Tysiące kandydatów zgłosiło się casting internetowy. Marzą o karierze w modelingu. Jurorzy spośród tych zgłoszeń wybrali najciekawszych kandydatów. Tylko kilkanaście osób otrzymało szanse, aby walczyć o główną wygraną w programie. Ich walkę w drodze na szczyt widzowie będą mogli oglądać w soboty. Premiera dwunastego sezonu "Top Model" 2 września o godz. 20:00 na antenie TVN i w Player.pl.

Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński podczas castingów spotkali się z kandydatkami i kandydatami. Najlepszym postanowili dać szanse. Zaprosili ich na bootcamp. Wybrana grupa uczestników zamieszkała w domu modelek. Rywalizowali o przejście do kolejnego etapu programu. Prowadzący i jurorzy skomentowali wybór uczestniczek i uczestników 12. edycji "Top Model".

Joanna Krupa jest zachwycona osobami, które zgłosiły się do modowego show TVN. Docenia ich przygotowanie i znajomość programu oraz pozytywną energię, jaką mają. Wyznała, że jurorzy mieli trudne zadanie. Ocena postępów i rozwoju każdego z uczestników to duże wyzwanie. Do kolejnych odcinków przejdą najlepsi z najlepszych. Mamy uczestników, którzy widać, że oglądają nasz program od lat. Większość z nich przyszli przygotowani. Są niesamowici. Dla nas będzie ciężka praca jak zawsze, wybierać tych, co muszą odpaść. Ogromna energia, super zdeterminowani. Są nastawieni na wszystkie ciężkie zadania - powiedziała prowadząca.

Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz Michał Piróg także podzielili się swoimi opiniami na temat uczestników. Dwunasty sezon - uczestnicy bardzo różnorodni. Mam taki zwyczaj, że porównuję obecnych do poprzednich. Wizualnie to jest bardzo dobrze, bardzo - wyznał Michał Piróg.

Myślę, że już na początku zaskoczy Was złoty bilet. I to bardzo. Poza tym niesamowici faceci. Jest bardzo wiele klasycznych twarzy w klimacie lat dziewięćdziesiątych. Jesteśmy otwarci na różnorodność, więc pojawią się różne szalone charaktery. Jest też bardzo dużo klasycznego piękna, które nigdy nie wyjdzie z mody - oznajmił Marcin Tyszka.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Kasia Sokołowska zwróciła uwagę na wyzwania i nastawienie jurorów. To od ich obserwacji i oceny wiele zależy. Mają wpływ na losy uczestniczek i uczestników "Top Model". Bardzo istotna jest otwartość na każdego z nich i podążanie za stale zmieniającym się światem mody. Zadaniem jurora jest zawsze podejść z otwartą głową. Naprawdę te pokolenia z roku na rok są kompletnie inne. Mają inne pomysły na siebie. Inny jest świat dookoła. Zmienia się branża. Musimy się do tego odnosić, to jest nasze zadanie - skomentowała reżyserka pokazów mody i jurorka.

Wybraliśmy najciekawszych uczestników z naprawdę ogromnej ilości osób, które zgłosiły się na casting. W tym roku było multum niesamowitych chłopaków. Będzie duże zaskoczenie dla widzów - wyznał Dawid Woliński.

Top Model: Nowy sezon o nowej porze
Zobacz wideo promujące 12. edycję "Top Model".
Źródło: TVN

12. sezon "Top Model" - premiera w TVN

Joanna KrupaKasia SokołowskaMarcin TyszkaDawid Woliński i Michał Piróg zapraszają na nowy sezon "Top Model". Premierowe odcinki od 2 września 2023 r. w TVN i Playerze. Emisja programu w soboty o godz. 20:00.

W 12. edycji "Top Model" główna nagroda pieniężna to 200 tysięcy złotych. W wielkim finale nagrodami dla zwycięzcy są także kontrakt z agencją modelingową oraz sesja okładkowa w magazynie "Glamour".

W roli mentorów pojawią się polskie i zagraniczne top modelki - Daniela Pestova, Maja Zimnoch, Maja Sieroń, Karolina Malinowska czy Zuza Kołodziejczyk. Wśród ekspertów i gości specjalnych pojawią się także Ewa Chodakowska, Magdalena Boczarska, Julia Wieniawa, Helena EnglertMaciej Musiał i Ralph Kaminski. Podczas castingów profesjonalnym wsparciem służyć będzie uczestnikom jedna z najpopularniejszych polskich modelek - Sylwia Butor.

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości