Joanna Krupa i Marta Krupa o sile sióstr, związkach i rodzinie. Obie są singielkami!

Joanna Krupa i Marta Krupa o sile sióstr
Źródło: Dzień Dobry TVN
Joanna Krupa razem z siostrą Martą opowiedziały o swoim życiu prywatnym i zawodowym. Łączy je silna więź, wspierają się wzajemnie. Mogą na siebie liczyć także w sprawach sercowych. Zobacz rozmowę z siostrami Krupa z programu "Dzień Dobry TVN".

Joanna Krupa i Marta Krupa o związkach

Damian Michałowski podczas rozmowy w "Dzień Dobry TVN" zapytał, czy w przeszłości zdarzyło się, aby podkradały sobie chłopaków? Joanna Krupa i Marta Krupa wyznały, że podobają się im zupełnie inni mężczyźni. Mają odmienne upodobania w tej kwestii.

Marta Krupa powiedziała, że nie ma określonego typu mężczyzny, na którego zwróciłaby uwagę. Najważniejsze jest dla mnie, żeby miał dobre serce, był miły i wspierał mnie i moją karierę. Najważniejsze, żeby kochał moją rodzinę i miał dobrą duszę. Wygląd to jest tylko bonus, tylko plus dla mnie. Ja nie szukam, ja nie czekam. To, co ma być, to będzie. Teraz pracuję nad sobą i jestem okej z byciem singielką – wyznała.

Joanna Krupa powiedziała, na jakiego mężczyznę czeka. Stwierdziła, że nie ma jednego typu faceta, który się jej podoba. Jaki powinien być jej wymarzony partner? Zawsze myślałam, że ma być wysoki, ciemny, mieć muskuły. Mój pierwszy mąż i drugi byli do siebie kompletnie niepodobni. Ja czekam na takiego faceta, z którym będzie łatwo. Ma piękne serce, kocha zwierzęta i życie z nim jest takie na luzie, nie ma stresu. Najlepsi faceci są już zajęci. Tutaj jest problem, będę singielką na zawsze. Teraz się koncentruję na Ashy i na swojej pracy. Na razie jestem szczęśliwa - oznajmiła gwiazda "Top Model". Zapraszamy na stronę internetową "Dzień Dobry TVN", gdzie znajdziesz najnowsze informacje na temat programu, gwiazd, rozrywki i stylu życia. >>>

Marta Krupa o karierze wokalnej

Marta Krupa przeprowadziła się do Polski. Siostra Joanny Krupy rozpoczęła karierę wokalną. Spełnia swoje największe marzenie z dzieciństwa. Napisała teksty do kilku piosenek. Wydała nowy singiel "Call me". Jego fragment premierowo obejrzeli widzowie "Dzień Dobry TVN". Wokalistka chce pokazać kobietom, że nigdy nie jest za późno na to, by spełniać marzenia.

Bardzo ciężko nad tym pracowałam. To było zawsze moje marzenie, moja pasja. Śpiewałam w chórze, jak byłam młodsza, byłam w szkole musicalowej. Ale ja się chowałam, wstydziłam, bo całe życie miałam takich ludzi wokół siebie, którzy mi mówili, że tobie się nie uda, że jesteś za stara wyznała Marta.

Joanna Krupa wspiera swoją siostrę, w trakcie rozmowy dodała: - Nie mów, że ludzi, tylko kogoś. Jedną osobę przez 10 lat. Jestem konkretna. Miała kogoś, kto ją blokował i mówił jej, że jej się nie uda i się nie nadaje.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Joanna Krupa i jej siostra Marta Krupa w nowym odcinku "Top Model" będą towarzyszyły uczestnikom podczas wyjątkowej sesji zdjęciowej. Premiera programu w sobotę, 21 października o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Top Model 12: Zwiastun 8. odcinka
Zobacz zapowiedź 8. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!