Ewa Chodakowska w Top Model: Rodzina jest najważniejsza

Top Model: Ewa Chodakowska i jej siostrzenica o rodzinie
Źródło: TVN
Ewa Chodakowska przy okazji wizyty na planie "Top Model" opowiedziała o swojej rodzinie. Jest mocno związana z rodzeństwem i rodzicami. W programie pojawiła się z siostrzenicą Vanessą. Oglądaj nowy odcinek w sobotę, 21 października w TVN i player.pl.

Ewa Chodakowska i jej siostrzenica Vanessa Florczak odwiedziły uczestników "Top Model". Wspierały ich w trakcie rodzinnej sesji zdjęciowej, na której pozowali do zdjęć razem z bliskimi. W tym zadaniu towarzyszyły im także Joanna Krupa z siostrą Martą.

Ewa Chodakowska wyznała, że rodzina ma dla niej bardzo ważne znaczenie. Jest fundamentalną częścią jej życia. Trenerka ma bardzo dobre relacje z najbliższymi. Wspierają się, zawsze mogą na siebie liczyć. Gwiazda opowiedziała o swojej siostrzenicy, rodzeństwie i rodzicach.

Dla mnie i myślę, że dla nas obu, rodzina jest najważniejsza. To taki nasz fundament, bezpieczna baza, do której zawsze możemy wrócić. To nasz kręgosłup moralny, system wartości. To też nasz taki katalizator pomiędzy nami, a światem zewnętrznym - dużo łatwiej jest nam znosić wszelkie konflikty, trudy, schody, wtedy, kiedy wiemy, że za plecami mamy naszą rodzinę - powiedziała Ewa.

Oglądaj "Top Model" w player.pl >>>

Joanna Krupa i jej siostra Marta Krupa oraz Ewa Chodakowska i jej siostrzenica Vanessa Florczak w nowym odcinku "Top Model" będą towarzyszyły uczestnikom podczas rodzinnej sesji zdjęciowej. Premiera programu w sobotę, 21 października o godz. 20:00 w TVN i Playerze.

Top Model 12: Zwiastun 8. odcinka
Zobacz zapowiedź 8. odcinka, 12. sezonu "Top Model".
Źródło: TVN

Źródło zdjęcia głównego: TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!