"The Floor". Zwyciężczyni 7. sezonu zdradziła, na co przeznaczy 100 tysięcy złotych

"The Floor". Finał 7. sezonu
"The Floor". Zwyciężczyni 7. sezonu zdradziła, na co przeznaczy wygraną
Źródło zdj. gł.: TVN
W finale 7. sezonu "The Floor" dziesięcioro graczy stanęło do ostatecznej walki o wielką wygraną. Po serii emocjonujących pojedynków poznaliśmy osobę, która zawładnęła podłogą i zgarnęła nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. W finale dowiedzieliśmy się także, na co przeznaczy wygraną w programie.
Z artykułu dowiesz się:
  • Kto wygrał 7. sezon "The Floor"?
  • Na co zwyciężczyni "The Floor" przeznaczy 100 tysięcy złotych?

"The Floor". Co wydarzyło się w finale 7. sezonu? Kto zwyciężył?

W finale 7. sezonu "The Floor" dziesięcioro zawodników stanęło do ostatecznych pojedynków w grze o 100 tysięcy złotych. Na ostatniej prostej uczestnicy zmierzyli się we wszystkich pozostałych na podłodze kategoriach, takich jak: "Poznań", "Weselna muza", "Koński świat", "Władcy Polski", "Prezenterzy TV", "Folklor świata", "Język hiszpański" oraz "Reżyserzy". W końcu w grze pozostało jedynie dwoje graczy - Paweł z kategorią "Impresjoniści" i Kamila z kategorią "Geometria".

W ścisłym finale teleturnieju uczestnicy walczyli w obu z wymienionych kategorii, najpierw mierząc się z dziełami impresjonistów, a następnie z figurami i pojęciami geometrycznymi. W obu pojedynkach lepsza okazała się Kamila i tym samym to właśnie ona zwyciężyła 7. sezon "The Floor"!

- Cały czas naprawdę nie wierzę, że wygrałam. Ja nie wiem, co się wokół dzieje, jestem w szoku - skomentowała uczestniczka.

"The Floor". Finał 7. sezonu
"The Floor". Finał 7. sezonu
Źródło zdjęcia: TVN

"The Floor". Na co zwyciężczyni 7. sezonu przeznaczy 100 tysięcy złotych?

Po ostatnim pojedynku w tym sezonie Mikołaj Roznerski oficjalnie ogłosił wygraną Kamili i zaprezentował zawodniczce jej ogromny kawałek podłogi. Zwyciężczyni 7. sezonu "The Floor" zyskała nie tylko największe pole gry, lecz również nagrodę w wysokości 100 tysięcy złotych. Przed kamerą Kamila zdradziła, na co planuje przeznaczyć wygraną.

- Mój plan na wygraną jest taki, że chcę sobie poprawić uśmiech. Niedługo są też moje 30. urodziny, planowałam jakąś imprezę, teraz to będzie na pewno spora impreza - wyznała w programie zwyciężczyni teleturnieju.

"The Floor". Finał 7. sezonu
"The Floor". Finał 7. sezonu
Źródło zdjęcia: TVN

"The Floor". Jakie pojedynki zobaczyliśmy w finale 7. sezonu?

Finałowy odcinek 7. sezonu "The Floor" rozpoczął się pojedynkiem Kamili i Sandry w kategorii "Poznań". Następnie Julia i Artur zmierzyli się w kategorii "Weselna muza". Muzyczny pojedynek zakończył się wygraną Julii. Wkrótce przy pulpicie spotkali się Paweł i Paula, którzy walczyli w kategorii "Koński świat". Po wygranej w tym pojedynku Paweł zmierzył się z Elżbietą w kategorii "Władcy Polski" i ponownie zwyciężył.

W dalszej części odcinka Karolina pokonała Julię w kategorii "Prezenterzy TV". Następnie Kamila stanęła oko w oko z Sebastianem w kategorii "Folklor świata" i ostatecznie pokonała zawodnika. Wkrótce przy pulpicie spotkali się Adam i Karolina, którzy rywalizowali w kategorii "Język hiszpański". Pojedynek wygrała Karolina, która następnie zmierzyła się z Pawłem w kategorii "Reżyserzy". W filmowym pojedynku lepszy okazał się Paweł i to właśnie on zmierzył się z Kamilą w ścisłym finale. W kategoriach "Impresjoniści" i "Geometria" lepsza okazała się jednak Kamila i to właśnie ona wygrała teleturniej.

Autorka/Autor: Olga Konarzycka