Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa". "Miałam momenty zawahania!"

Ewa Chodakowska o kulisach programu "Razem odNowa". "Miałam momenty zawahania!"
Za nami konferencja prasowa nowego programu stacji TVN, "Razem odNowa"! To wydarzenie pozwoliło na bliższe poznanie jego prowadzących, Ewy Chodakowskiej i Joanny Krupy, oraz pierwszej pary bohaterów - Sandry i Rafała, którzy wraz z córką Emilią podjęli wyzwanie przemiany w pierwszym odcinku. W rozmowie z Kingą Rysulą, Ewa Chodakowska podzieliła się spostrzeżeniami dotyczącymi programu i zdradziła, co było najtrudniejsze w pracy z parami!

Ewa Chodakowska, znana trenerka fitness podzieliła się swoimi refleksjami na temat własnych doświadczeń związanych z realizacją nowego programu stacji TVN - "Razem odNowa". Na pytanie o największe zaskoczenia i trudności związane z programem przyznała, że nie wszystkie pary były w pełni gotowe do wzięcia udziału w tym wyjątkowym eksperymencie. Podkreśliła także, że pierwszy odcinek programu był dla niej emocjonalnym przeżyciem.

Choć projekt jest pełen emocji, wyzwań i nieprzewidywalności, Ewa Chodakowska pozostaje oddana swojej misji, dążąc do tego, aby każda para uczestnicząca w "Razem odNowa" znalazła w sobie siłę do odważnej zmiany i poprawy jakości swojego życia.

To nie jest tak, że tutaj mamy scenariusz i wszystko jest wyreżyserowane. Rozpoczynając pracę z daną parą, my sami nie wiemy, jak ta praca się potoczy i jaki będzie jej finał! Miałam tutaj takie momenty zawahania, czy ja faktycznie podołam...
- wyznaje Ewa Chodakowska

Razem odNowa: Ewa Chodakowska i jej kontakt z uczestnikami

Ewa Chodakowska zdradziła również, że pomimo zakończenia nagrań do programu, utrzymuje kontakt z uczestnikami. Choć prowadząca nie zdradziła wszystkich szczegółów, to wywiad na pewno zaostrzył apetyt widzów na kolejne odcinki. "Razem odNowa" już teraz obiecuje emocje, inspirujące historie i spektakularne przemiany, a Ewa pełni kluczową rolę! To nie tylko trenerka, ale także mentorka i przyjaciółka par biorących udział w programie.

Cieszy mnie to bardzo, że dla większości naszych par ten program był przełomowy! Zaczynaliśmy od ciała, od wprowadzenia zasad zdrowego stylu życia, a skończyliśmy na pełnej metamorfozie!
- wyznaje Ewa Chodakowska

Ewa zaznaczyła, że rola prowadzących, zarówno jej, jak i Joanny Krupy, nie sprowadza się do bycia ekspertkami ds. życia partnerskiego, choć zawsze służą dobrą radą. Na planie obecni są specjaliści, tacy jak psycholog, psychoterapeuta czy seksuolog, którzy skupiają się na konkretnych aspektach związanych z życiem uczestników. To podejście ma gwarantować parom kompleksową pomoc i profesjonalne wsparcie podczas trwania programu.

Emisja programu "Razem odNowa" w każdą środę o 21:35 w TVN!

Razem odNowa: Spotkanie prasowe
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Razem odNowa: Ewa Chodakowska i Joanna Krupa
Spotkanie prasowe: Razem odNowa
Razem odNowa: Joanna Krupa
+3
Zobacz galerię

Razem odNowa - o czym jest program?

Ewa Chodakowska i Joanna Krupa łączą siły by przyjść z pomocą małżeństwom, które chciałyby odświeżyć swoją relację, znów poczuć „motyle w brzuchu” i ujrzeć drugą połówkę w zupełnie nowym świetle. Aby przywrócić blask wieloletnim związkom, prowadzące zajmą się każdym szwankującym w nich elementem. Sportowy duch walki Ewy zmotywuje pary do pracy nad kondycją, pełne empatii rozmowy z Joanną, skłonią do refleksji nad relacją, a urodowe triki, którymi się podzieli, pomogą w odbudowaniu pewności siebie u pań. Jaki będzie finał tych małżeńskich metamorfoz? Czy będą „żyli długo i szczęśliwie…”?

Małżeństwa, które zdecydowały się walczyć o swoje relacje pod czujnym okiem Joanny i Ewy, po raz pierwszy spotykają się z prowadzącymi w rodzinnych domach. Na początku eksperymentu mierzą swoje ślubne stroje. Wtedy nie tylko wracają pamięcią do szczęśliwych chwil, ale też orientują się, jak bardzo zmienili się fizycznie przez ostatnie lata. Pierwsze cztery tygodnie metamorfozy uczestnicy, uzbrojeni w uszyty na miarę program treningowy i żywieniowy oraz wsparcie ekspertów, razem pracują nad swoim związkiem. Później zostają rozdzieleni na miesiąc. To czas intensywnych treningów z Ewą oraz rozmów od serca z obiema prowadzącymi. To też moment na wspólne zakupy i urodowe rady Joanny, ale również planowanie z nią niespodzianek czy miłych gestów dla drugich połówek.

Po długim okresie rozłąki małżonkowie spotykają na uroczystej i pełnej emocji ceremonii finałowej! Czy ślubne stroje, które będą mieć na sobie, bajkowa scenografia oraz niezwykła atmosfera spowodują, że zobaczą swoją relację w zupełnie nowym świetle i zaczną wszystko razem odNowa?

Razem odNowa
Razem OdNowa
Razem OdNowa
Razem OdNowa
Razem OdNowa
+3
Zobacz galerię

>>>>>>> OGLĄDAJ W PLAYER.PL <<<<<<<

Autor: Kinga Rysula

podziel się:

Pozostałe wiadomości