Rusza Projekt Zima 2023! Przed nami cykl zimowych imprez na stokach polskich gór

Projekt Zima 2023
Projekt Zima 2023
Już od 28 stycznia, aż do końca ferii w każdy weekend będziemy z Wami aktywnie spędzać czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych kurortach narciarskich.

Już od 28 stycznia, aż do końca ferii w każdy weekend będziemy z Wami aktywnie spędzać czas w miasteczkach Projektu Zima w pięknych kurortach narciarskich. Czekać będzie tam na Was moc zimowych atrakcji.

Przygotowaliśmy wiele gier i zabaw sportowych oraz konkursów z nagrodami. Do Waszej dyspozycji będą strefy sponsorskie z aktywnościami, ciepłymi napojami i poczęstunkiem.

Na miłośników sportów zimowych czekać będą instruktorzy narciarstwa, a dla odważniejszych przygotowaliśmy zawody narciarskie i snowboardowe. Projekt Zima to także coś dla duszy, zaplanowaliśmy dla Was spotkania z gwiazdami, dawkę dobrej muzyki, koncerty oraz imprezy w stylu apres ski.

Projekt Zima - Czarna Góra
Czarna Góra Ski Resort-331
DJI_0343
CGR_Efka_CzarnaPerla
Czarna Góra Ski Resort-37 (1)
+2
Zobacz galerię

A zatem jak ferie zimowe – to tylko z Projektem Zima TVN!

Czarna Góra (Sienna), Karpacz, Szklarska Poręba - Jakuszyce, Białka Tatrzańska oraz Zieleniec, to w tych miejscowościach odbędzie się tegoroczny Projekt Zima TVN. Zapraszamy na weekendy pełne zimowych aktywności, niespodzianek oraz pozytywnych emocji!

Relacje z Projektu Zima przygotują dla widzów Olivier Janiak w programie Co za tydzień oraz reporterzy Dzień Dobry TVN. W każdej miejscowości redakcje TVN24 i TVN24 BiS będą realizowały prognozy pogody ze stoków.

W miasteczkach Projektu Zima bawimy się w każdy weekend do 26 lutego w godzinach 9:00 – 16:00, a dodatkowo w każdą sobotę od 17:30 startujemy z koncertem i apres ski.

Trasa projektu Zima 2023:

28 – 29 stycznia - Czarna Góra Resort

4 – 5 lutego - Winterpol Karpacz

11 – 12 lutego - Szklarska Poręba - Jakuszyce

18 – 19 lutego - Kotelnica Białczańska

25 – 26 lutego - Zieleniec Sport Arena, Stok Gryglówka

REGULAMIN

Czarna Góra Resort to całoroczny ośrodek górski położony w malowniczym masywie Śnieżnika. Latem to prawdziwy raj dla rowerzystów i miłośników turystyki górskiej. Zimą ośrodek staje się jednym z najlepszych ośrodków narciarskich w kraju, prezentujący doskonałą infrastrukturę narciarską i noclegową. Czarna Góra Resort to najlepsze stoki na Dolnym Śląsku, blisko 60 ha atrakcji, komfortowy wypoczynek i pyszne jedzenie.
Czarna Góra
Czarna Góra

Do dyspozycji Gości jest aż 20 tras i polan narciarskich, w tym jedna bardzo długa trasa dojazdowa. Łączna długość tras wynosi ponad 14 kilometrów! Cztery stoki szczycą się długością powyżej 1000 metrów, a najdłuższy z nich ciągnie się przez niemal 1700 metrów.

W Czarna Góra Resort znakomicie odnajdą się narciarze i snowboardziści o różnym stopniu zaawansowania. W skład naszej rozbudowanej infrastruktury wchodzą zarówno łagodnie nachylone stoki – idealne do nauki jazdy dla początkujących, jak i czarna trasa A, która została zaprojektowana z myślą o najbardziej doświadczonych miłośnikach sportów zimowych. 

Czarna Góra to także mekka dla narciarzy biegowych, których ulubiony sport potrafi być równie wymagający, jak zjazdy na stoku. W naszej najbliższej okolicy znajdziesz wiele tras biegowych o zróżnicowanym stopniu trudności. W Masywie Śnieżnika oraz pobliskich Górach Bystrzyckich stworzono największy w Polsce system tras narciarstwa biegowego. Ogrom dobrze przygotowanych szlaków przyciąga miłośników zimowych wycieczek i – co oczywiste – samych biegówek.

Nie tylko narty i snowboard! Goście Czarna Góra Resort mogą skorzystać z licznych atrakcji, znajdujących się na miejscu. Jedną z nich jest najdłuższy w Polsce alpine coaster – Czarna Żmija. Trasa o długości 950 metrów, na której rozwinąć można prędkość do 40 km/h łączy w sobie to, co najlepsze w jeździe na sankach z atrakcjami, które dostarcza wesołe miasteczko. Na fanów kąpieli w wodzie o niskiej temperaturze czeka znajdujące się blisko stoku morsowisko. Amatorzy jazdy na łyżwach, również znajdą coś dla siebie – na terenie Czarna Góra Resort znajduje się też lodowisko, którego naturalna tafla lodowa o wielkości 800 m2 idealnie dopełnia pakiet zimowych atrakcji. Przy lodowisku znajduje się szkółka i wypożyczalnia łyżew, więc o nic nie trzeba się martwić.

W tym roku pojawiła się także nowość. To imprezowa strefa Apres Ski, na której odbywają się animacje, zabawy i wystąpienia muzyczne, dostępne za darmo przez całe ferie zimowe. W Czarna Góra Resort priorytetem jest świetna zabawa!

Ośrodek przez 365 dni w roku znajduje się w Strefie Czystego Powietrza! Usytuowany tak, aby znajdować się powyżej punktu inwersji powietrza. To właśnie dzięki temu wszystkie zanieczyszczenia zostają niżej - powietrze jest tu czystsze niż w większości kurortów uzdrowiskowych. Jak dobrze wiemy, przebywanie w tak nieskazitelnym powietrzu to najlepszy sposób, aby dać swojemu organizmowi szansę na odpoczynek od toksyn, które fundujemy mu na co dzień.

Szklarska Poręba-Jakuszyce to część miasta położona w Górach Izerskich.
Szklarska Poręba
Szklarska Poręba

Dziesiątki kilometrów tras biegowych i rowerowych oraz odbywający się od 47 lat Bieg Piastów — długodystansowe zawody międzynarodowe w narciarstwie biegowym sprawiły, że miejscowość ta jest znana i rozpoznawalna na całym świecie.  Zalegający do pełnej wiosny śnieg przyciąga do Szklarskiej Poręby-Jakuszyc  nie tylko narciarzy biegowych.  Klimat i piękno przyrody sprawiają, że Góry Izerskie wabią zarówno rodziny z dziećmi, amatorów aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu i sportowców.

Projekt Zima już od 28 stycznia na polskich stokach i antenie TVN!
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie