W najbliższy weekend widzimy się w Olsztynie!

Projekt Plaża2023 Olsztyn
Projekt Plaża2023 Olsztyn
Trwa 15 edycja wakacyjnej trasy Telewizji TVN po najpiękniejszych polskich kurortach. W tym roku z widzami spotykamy się w Świnoujściu, Międzyzdrojach, Dziwnowie, Kołobrzegu, Olsztynie i Krynicy Morskiej. Na plażowiczów, jak i widzów przed telewizorami zaplanowaliśmy mnóstwo atrakcji i pozytywnej, wakacyjnej rozrywki.

Plażowe miasteczka Projektu Plaża TVN 2023 wystartowały już 7 lipca, natomiast w najbliższy weekend spotykamy się w Olsztynie (4-6 sierpnia). Czekamy tam na Was z letnimi aktywnościami oraz masą pozytywnej energii .Każdy odwiedzający będzie mógł skorzystać ze strefy sportów wodnych, czyli spróbować swoich sił na deskach SUP oraz zmierzyć się w regatach kajakowych. Na fanów sportów plażowych czekać będzie ścianka wspinaczkowa, boisko do siatkówki oraz beach tenis. Dla osób ceniących rozrywkę przy dobrej muzyce – wspaniała zumba, a dla tych, którzy wolą spokój i relaks - stretching i joga. 

Pamiętaliśmy też o najmłodszych plażowiczach. Dla dzieci przygotowaliśmy dedykowaną strefę z animatorami, a w niej, m.in. gry, zabawy, zjeżdżalnie, trampolina. Nie zabraknie konkursów z nagrodami dla osób w każdym wieku. A także wielu innych atrakcji, które przygotowali dla Was Sponsorzy i Partnerzy Projektu Plaża.

W piątki i soboty na fanów dobrego filmu czekać będą prawdziwe hity Warner Bros. w strefie „Kina Plenerowego HBO MAX i PLAYER”. W Olsztynie zapraszamy na pokazy filmów: “Harry Potter i Zakon Feniksa” oraz “Elvis”.

Projekt Plaża2023 Olsztyn
Projekt Plaża2023 Olsztyn

A co dla widzów przed telewizorami? 

O tym, co dzieję się w miasteczkach TVN, informować będziemy w ramach programu „Dzień Dobry Wakacje”. Spotkania z gwiazdami będziemy relacjonować jak zwykle w programie „Co za tydzień”. Oznacza to wiele newsów, ciekawostek oraz przede wszystkim – cudownego letniego klimatu!

Nie może Was zabraknąć! Do zobaczenia!

Projekt Plaża - Olsztyn
Projekt Plaża - Olsztyn

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę internetową : projektplaza.tvn.pl  oraz na social media: https://www.facebook.com/projektplazatvn https://www.instagram.com/projekt_plazatvn/

Pełna trasa Projektu Plaża:

7-9 lipca 2023 - Świnoujście - plaża od Al. Interferie 14-16 lipca 2023 - Międzyzdroje – plaża od ul. Cichej  21-23 lipca 2023 - Dziwnów - plaża od ul. Reymonta  28-30 lipca 2023 - Kołobrzeg - plaża centralna przy molo, wejście 19 4-6 sierpnia 2023 - Olsztyn - przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” 11-13 sierpnia 2023 - Krynica Morska - plaża od ul. Marynarzy

Godziny otwarcia plażowego miasteczka: 9:00 - 17:00. 

Lokalizacje Kina plenerowego HBO MAX i PLAYER:

7-8 lipca 2023 - Świnoujście -  Park Zdrojowy przy Altanie Koncertowej 14-15 lipca 2023 - Międzyzdroje - przy Alei Gwiazd  21-22 lipca 2023 - Dziwnów -  Skwer przy ul. Sienkiewicza 28-29 lipca 2023 -  Kołobrzeg – Skwer Pionierów Kołobrzegu 4-5 sierpnia 2023 - Olsztyn – przy Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel”  11-12 sierpnia Krynica Morska –  parking przy ul. Gdańskiej/Bojerowców

Start pokazów filmowych: 21:30

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

The Traitors. Zdrajcy: Wiemy, kim są zdrajcy! Zobacz najlepsze fragmenty 1. odcinka

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

"Sami swoi. Początek" hitem! Ponad pół miliona widzów w kinach

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!

Wiosna 2024 w TVN. Zobacz nowości i ulubione programy w zaskakującej odsłonie!