"Zawsze myślę pozytywnie". Rozmawiamy z Klaudią El Dursi

"Zawsze myślę pozytywnie". Rozmawiamy z Klaudią El Dursi
"Zawsze myślę pozytywnie". Rozmawiamy z Klaudią El Dursi
"Z każdego projektu wychodzę z czymś nowym". Rozmawiamy z Tomaszem Schuchardtem
"Z każdego projektu wychodzę z czymś nowym". Rozmawiamy z Tomaszem Schuchardtem
playerlove: Magdalena Schejbal w quizie o "Kryminalnych"
playerlove: Magdalena Schejbal w quizie o "Kryminalnych"
playerlove: "Chciałbym być niewidzialny". Quiz z Tomaszem Schuchardtem
playerlove: "Chciałbym być niewidzialny". Quiz z Tomaszem Schuchardtem
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie
"Nazywam się Klaudia El Dursi i witam w Hotelu Paradise" - tymi słowami zaprasza widzów Siódemki na rajską przygodę w reality show. Klaudia El Dursi w rozmowie z Małgorzatą Czop opowiedziała o byciu prowadzącą popularnego programu, marzeniu o aktorstwie i nowym domu.

Klaudia El Dursi. Pozytywne nastawienie

Klaudia El Dursi od kilku lat świetnie radzi sobie w rodzimym show biznesie. Szerszej publiczności stała się znana za sprawą udziału w programie "Top Model", ale to "Hotel Paradise" przyniósł jej największą rozpoznawalność. Sama raczej stroni od skandali i bywania na ściankach. Wraz z rodziną mieszka w Bydgoszczy, nie marzy o stolicy i przede wszystkim skupia się na byciu dobrą mamą.

W pierwszej kolejności, gdybym miała powiedzieć, kim jestem, to powiedziałabym, że jestem matką i panią domu.
Klaudia El Dursi

Klaudia El Dursi często podkreśla, że najbardziej cieszy ją czas spędzony w domu.

Ostatnio zauważyłam, że bardzo cenię sobie ciszę w domu. Kiedyś takim odruchem bezwarunkowym po wejściu do domu było puścić muzykę na głośnikach albo telewizor, a teraz jak cokolwiek jest włączone, to wyłączam. Otaczam się ciszą.
Klaudia El Dursi

Przez kilka ostatnich miesięcy przygotowywała swój perfekcyjny dom. Wiele osób, które śledzi El Dursi w social mediach, wraz z nią czekało na moment przeprowadzki.

Wyprowadziłam się z domu jak miałam z 17-18 lat i rzadko w nim bywałam. Bardzo szybko stałam się samodzielna. Mieszkanie poza domem nie jest mi obce. Teraz mam takie poczucie, że to jest taki nasz nowy start. Nowy początek. Jestem taka zafascynowana. Są nowe zasady.
Klaudia El Dursi

By dowiedzieć się więcej, zobaczcie całą rozmowę.

Rajskie wyprawy do Hotelu Paradise

Klaudia El Dursi została wybrana prowadzącą program "Hotel Paradise". Jest przewodniczką po świecie intryg i miłości, a także Rajską Wyrocznią o kamiennej twarzy. W rozmowie z Małgorzatą Czop powiedziała o tym, jak wyglądały początki jej pracy przy programie i co było największym wyzwaniem.

Na początku to każdorazowe wyjście do mieszkańców hotelu było trudne. Bałam się o przejęzyczenie, że coś źle powiem, że mam zareagować spontanicznie i mi to nie wyjdzie. (...) Teraz wychodzę jakbym rozmawiała z koleżanką. Jest to dla mnie tak naturalne, że nie ma takich momentów, które sprawiłyby mi trudność.
Małgorzata Czop
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości