playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie

Klaudia El Dursi
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie
playerlove: Klaudia El Dursi w balonowym quizie
playerlove: "Chciałbym być niewidzialny". Quiz z Tomaszem Schuchardtem
playerlove: "Chciałbym być niewidzialny". Quiz z Tomaszem Schuchardtem
playerlove: Magdalena Schejbal w quizie o "Kryminalnych"
playerlove: Magdalena Schejbal w quizie o "Kryminalnych"
playerlove: Magdalena Lamparska w quizie "Pytanie na żądanie"
playerlove: Magdalena Lamparska w quizie "Pytanie na żądanie"
Jak dobrze się znają? Przepytujemy ekipę #BringBackAlice
Jak dobrze się znają? Przepytujemy ekipę #BringBackAlice
Jaki tekst Pana Lektora zapadł jej w pamięci? Jakim słowem mogłaby się opisać? Jaka jej jest supermoc? Klaudia El Dursi odpowiada na pytania w quizie balonowym.

Klaudia El Dursi. Pozytywne nastawienie

Klaudia El Dursi od kilku lat świetnie radzi sobie w rodzimym show biznesie. Szerszej publiczności stała się znana za sprawą udziału w programie "Top Model", ale to "Hotel Paradise" przyniósł jej największą rozpoznawalność. Sama raczej stroni od skandali i bywania na ściankach. Wraz z rodziną mieszka w Bydgoszczy, nie marzy o stolicy i przede wszystkim skupia się na byciu dobrą mamą.

Zobaczcie quiz balonowy, w którym odpowiada na krótkie pytania.

Hotel Paradise - o czym jest program?

Miłosne wyznania, niespodziewane przyjaźnie, dotkliwe zdrady i akty desperacji – Hotel Paradise już nie raz udowodnił, że rządzi się własnymi prawami. Tutaj niczego nie możesz być pewien. Ten, kto jednego dnia jest Twoim przyjacielem, następnego może okazać się największym wrogiem. W końcu droga do zwycięstwa ma różne oblicza. Podczas gdy jedni będą szukać przyjacielskich układów i stabilnych relacji, inni przepadną w miłosnej otchłani. Nie zabraknie też takich, którzy by osiągnąć cel posuną się do manipulacji. Która droga okaże się właściwa? Jedno jest pewne – by przetrwać cotygodniowe Rajskie Rozdanie, należy znaleźć pewnego partnera.

Ale nawet najbardziej stabilne relacje mogą zostać wystawione na próbę, gdy w luksusowym Hotelu każdego tygodnia będą pojawiać się kuszący i żądni przygód single. Ich nadrzędnym celem będzie przetasowanie kart tej miłosnej układanki i rozbicie jednej z par. Tylko najmocniejsze relacje będą w stanie przetrwać tę próbę.

W pokonywaniu kolejnych etapów gry niezwykle pomocna będzie Rajska Wyrocznia. Odpowiadając na właściwie zadane przez uczestników pytania, rozwieje ich wątpliwości lub wręcz przeciwnie – uwidoczni manipulacje, których dopuścili się inni mieszkańcy Hotelu i zasieje ziarno niepewności.

Hotel Paradise 4: Wywiad z Klaudią El Dursi
Hotel Paradise 4: Wywiad z Klaudią El Dursi
Hotel Paradise 4: Wywiad z Klaudią El Dursi

Każde nadejście nieziemsko pięknej Klaudii El Dursi będzie zwiastować komplikacje. Prowadząca program jak zawsze przygotuje mieszkańcom Hotelu forsowne konkurencje i zawiłe łamigłówki, które obfitować będą w zaskakujące zwroty akcji. Kto będzie wystarczająco sprytny i silny by przetrwać? Para, której uda się dotrzeć do finału programu, stanie na Ścieżce Lojalności. Wtedy okaże się, co jest ważniejsze – uczucia czy pieniądze.

231004 PLAYERLOVE EL DURSI
"Zawsze myślę pozytywnie". Rozmawiamy z Klaudią El Dursi

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości