playerlove: Balonowy chaos z Weroniką Książkiewicz

playerlove: Balonowy chaos z Weroniką Książkiewicz
Ulubiona piosenka na karaoke? Co daje jej najwięcej radości? Z czym kojarzy się "Herkules"? Weronika Książkiewicz bierze udział w balonowym quizie i odpowiada na pytania!

Weronika Książkiewicz to aktorka filmowa i teatralna, absolwentka Szkoły Filmowej w Łodzi, którą widzowie od wielu lat mogą oglądać w na dużym i szklanym ekranie. Największą popularność przyniosły jej role komediowe w filmach ("Rozmowy nocą", "Los numeros", "Podejrzani zakochani"), najwięcej satysfakcji - postaci silnych kobiet (m.in. "Furioza"). Obecnie u boku Rafała Maćkowiaka rozwiązuje zagadki kryminalne w serialu "Herkules".

W rozmowie z Małgorzatą Czop w nowym sezonie "playerlove" Weronika Książkiewicz opowiedziała o podejściu do zawodu, radości ze zdjęć próbnych i marzeniach na przyszłość.

Weronika Książkiewicz, Małgorzata Czop
Weronika Książkiewicz, Małgorzata Czop

Obecnie widzowie TVN mogą oglądać Weronikę Książkiewicz w serialu "Herkules", gdzie kreuje postać Sylwii Mazur. Tak aktorka mówi o swojej bohaterce:

Postać Sylwii w serialu „Herkules” jest taką kobietą bardzo silną, niezależną, kolorową, która robi zawsze, co chce. I nie zawsze robi to dobrze, ale pozwala sobie na te błędy… Jest chaotyczna. Nie dba za bardzo o wygląd. To jest fajne.
Weronika Książkiewicz

Zobaczcie całą rozmowę, by dowiedzieć się więcej.

playerlove: "Byłam w szufladce na własne życzenie". Rozmawiamy z Weroniką Książkiewicz

Autor: Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie