Nadchodzi serial o Pati! Ola Adamska opowiada o produkcji [TYLKO U NAS]

Autor:
Małgorzata
Czop
Reporter:
Małgorzata Czop
Źródło:
tvn.pl
Nadchodzi serial o Pati! Ola Adamska opowiada o produkcji

Pati z serialu "Skazana" podbiła serca widzów. Aleksandra Adamska stworzyła charyzmatyczną postać, obok której nie można przejść obojętnie. Już w przyszłym roku poznamy historię Patrycji Cichy, zanim trafiła do więzienia. Małgorzata Czop zapytała aktorkę, jaka będzie ta produkcja.

Jaka była Patrycja Cichy zanim trafiła do więzienia? Jak wyglądało jej życie? Tego wszystkiego dowiemy się w przyszłym roku w spin offie serialu "Skazana". "Pati" zabierze nas do przeszłości, pokaże nieznane fakty z życia bohaterki i na pewno zaskoczy widzów.

Małgorzata Czop, w cyklu "playerlove", rozmawiała z Aleksandrą Adamską o serialu, Pati i tym, jaka będzie ta postać sprzed lat.

Jak przygotowywałam się do 1. sezonu (Skazanej) i miałam te scenariusze przed sobą, czułam intuicyjnie, że ta postać będzie czymś przełomowy w mojej karierze.

Jest to serial, którego widzowie i fani Pati się nie spodziewają.

Pati - o czym będzie serial

Główna bohaterka zanim została pozbawiona wolności, nie miała najłatwiejszej sytuacji życiowej, głównie za sprawą kompletnie niepoukładanej i nieodpowiedzialnej matki – Julity. To na "Pati" spada obowiązek zajmowania się młodszym rodzeństwem – Natalką i Natankiem oraz matką uwikłaną w przestępczy światek i narkotyki. Pomimo przeciwności, nie rezygnuje jednak z walki o marzenia.

Nadchodzi nowy serial - Pati!

Pati - twórcy

Projekt "Pati" od początku rozwijany jest przez Zespół Produkcji Fabularnej. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk („Podatek od miłości”, "Wielka woda"), a za zdjęcia Klaudiusz Dwulit („Furioza”). Scenografią zajmuje się Maciej Fajst, kostiumami Katarzyna Baran, a charakteryzacją Jolanta Madejska-Witek. Za montaż odpowiedzialny jest Andrzej Kowalski PSM. Kierownikiem produkcji jest Przemysław Malec, a producentką Katarzyna Czarnecka („Nieobecni”, „Pułapka”).

Zobaczcie całą rozmowę:

"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską
"Jak ja to lubię robić". O aktorstwie rozmawiamy z Aleksandrą Adamską

Autor:Małgorzata Czop

Reporter: Małgorzata Czop

Źródło: tvn.pl