Nastolatki rządzą... kasą: Zobacz, jakie zadanie Antek otrzymał od Marcina Józefaciuka!

Nastolatki rządzą... kasą: Antek otrzymał zadanie od Marcina Józefaciuka
W tym telewizyjnym eksperymencie sprawdzamy, jak nastolatkowie poradzą sobie z zarządzaniem domowym budżetem. Nie zawsze jednak wszystko idzie zgodnie z zamierzonym planem. Zobacz, dlaczego prowadzący postanowił interweniować i poprosił Antoniego o spotkanie.

W Warszawie wraz z rodzicami i dwojgiem młodszego rodzeństwa mieszka 17-letni Antoni. Choć uczy się w technikum budowlanym, przyszłość wiąże raczej z biznesem motoryzacyjnym lub własną marką ubrań. Marzy o tym, by zarabiać 20 tysięcy złotych. Antoni nie żałuje pieniędzy na uzupełnianie swojej szafy. Ma w niej dres za 800 złotych, kurtkę za 1300 złotych i bluzę, która kosztowała pół tysiąca. Jego mama Ewelina jest zdania, że mógłby wybierać nieco tańsze rzeczy.

Nastolatki rządzą... kasą, odcinek 8
Nastolatki rządzą
Nastolatki rządzą
Nastolatki rządzą
Nastolatki rządzą
+6
Zobacz galerię

O programie

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Oglądaj "Nastolatki rządzą... kasą" w TVN i Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości