Nastolatki rządzą... kasą: Poznajcie bohaterów 7. odcinka!

Nastolatki rządzą... kasą: Poznajcie bohaterów 7. odcinka
15-letnia Wiktoria, wraz z rodzicami Justyną i Grzegorzem, mieszka w Kielcach. Dziewczyna uczy się w I klasie szkoły średniej o profilu mundurowym i marzy, by w przyszłości zostać policjantką. W wolnym czasie słucha muzyki pop, czyta kryminały i regularnie odwiedza swoje ulubione miejsce na mapie miasta - galerie handlowe. Nastolatka przywiązuje dużą wagę do swojego wizerunku i na jego kreowanie jest skłonna wydawać pokaźne sumy.
Nastolatki rządzą, odcinek 7
Nastolatki rządzą, odcinek 7

Mimo tego, że jej kieszonkowe wraz z bonusami od cioć i babć opiewa na kilkaset złotych, żeby spełnić wszystkie swoje zakupowe marzenia, finansowego ratunku Wiktoria często szuka w portfelu taty. To prawdziwa "córeczka tatusia" i to właśnie Grzegorz pozwala córce na więcej, co nie zawsze podoba się mamie Justynie.

Co stanie się, gdy już na starcie eksperymentu Wiktoria zgubi walizkę z pieniędzmi rodziny? Na jaki cel wyda na samym początku 1000 złotych? I co podczas tego miesiąca okaże się największym wyzwaniem dla jej rodziców?

Nastolatki rządzą... kasą, odcinek 7
Nastolatki rządzą, odcinek 7
Nastolatki rządzą
Nastolatki rządzą
Nastolatki rządzą
+21
Zobacz galerię

O programie

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Oglądaj "Nastolatki rządzą... kasą" w TVN i Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości