Nastolatki rządzą... kasą: Poznaj bohaterów 10. odcinka!

Nastolatki rządzą... kasą: Poznaj bohaterów 10. odcinka
"Nastolatki rządzą... kasą" to eksperyment, w którym to nastoletni członkowie rodziny na 30 dni przejmują władzę nad domowym budżetem. Rodzice bez ich zgody nie mogą wydać ani złotówki. To będzie prawdziwa rewolucja!

Na Mazowszu, w niewielkiej miejscowości nieopodal Garwolina, mieszka 5-osobowa rodzina kochającego sport i imprezy Igora. Mama Igora zajmuje się opieką nad starszymi osobami. Tata, Dominik jest kierownikiem sprzedaży w korporacji. Nastolatek ma dwóch młodszych braci: 5-letniego Damiana i 13-letniego Karola.

Igor ze względu na to, że jest najstarszy z rodzeństwa, a od pełnoletniości dzieli go zaledwie kilka miesięcy, uważa, że powinien dostać od rodziców większy kredyt zaufania i więcej wolności, którą najchętniej przeznaczyłby na późnowieczorne spotkania ze znajomymi.

Nastolatki rządzą... kasą, odcinek 10
Nastolatki rządzą, odcinek 10
Nastolatki rządzą, odcinek 10
Nastolatki rządzą, odcinek 10
Nastolatki rządzą, odcinek 10
+7
Zobacz galerię

O programie

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Oglądaj "Nastolatki rządzą... kasą" w TVN i Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości