Nastolatki rządzą... kasą: Poważna rozmowa Marcina Józefaciuka z mamą Kornelii

Nastolatki rządzą... kasą: Poważna rozmowa Marcina Józefaciuka z mamą Kornelii.
Rodzice Kornelii wierzą, że jasne zasady to najlepsza metoda na wychowanie. Marcin Józefaciuk postanowił poruszyć ten temat z mamą nastolatki.

W 1. odcinku nowego programu TVN - "Nastolatki rządzą kasą" wystąpiła rodzina Kornelii. Dziewczyna kocha fantastykę, anime i muzykę metalową. 15-latka lubi eksperymentować z wizerunkiem. To nie zawsze podoba się jej rodzicom - Honorata i Mieczysław wolą, by córka poczekała jeszcze z rozwijaniem odważnego wizerunku.

Nastolatki rządzą... kasą, odcinek 1
Nastolatki rzadzą, odcinek 1
Nastolatki rzadzą, odcinek 1
Nastolatki rzadzą, odcinek 1
Nastolatki rzadzą, odcinek 1
+7
Zobacz galerię

O programie

Domowym budżetem zawiadują rodzice, a co stałoby się gdyby tę odpowiedzialność przekazać nastolatkom? W nowym programie „Nastolatki rządzą… kasą”, to właśnie oni przejmą władzę nad finansami całej rodziny. Przez miesiąc będą decydować o tym, na co przeznaczą pieniądze: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń? Jak rozłożą wydatki, by starczyło do końca miesiąca oraz jak, w tej nowej sytuacji, odnajdą się pozostali członkowie ich rodzin? Czy skutkiem eksperymentu będzie większe zrozumienie międzypokoleniowe? Wsparciem dla nastolatków i ich bliskich w trakcie programu będzie pedagog z powołania, nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, Marcin Józefaciuk.

Program "Nastolatki rządzą... kasą" możecie oglądać w player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie