"Nastolatki rządzą... kasą" odc. 7: Co się stanie, gdy w walizce zabraknie pieniędzy?

Nastolatki rządzą, odcinek 7
Nastolatki rządzą, odcinek 7
"Nastolatki rządzą... kasą" to program, w którym na miesiąc władzę nad domowym budżetem przejmują nastolatkowie. Przez ten czas to oni podejmują wszystkie decyzje na temat tego, które z rachunków zostaną zapłacone i co trafi do lodówki.

15-letnia Wiktoria, wraz z rodzicami Justyną i Grzegorzem, mieszka w Kielcach. Dziewczyna uczy się w pierwszej klasie szkoły średniej o profilu mundurowym i marzy, by w przyszłości zostać policjantką. W wolnym czasie słucha muzyki pop, czyta kryminały i regularnie odwiedza swoje ulubione miejsce na mapie miasta - galerie handlowe. Nastolatka przywiązuje dużą wagę do swojego wizerunku i na jego kreowanie jest skłonna wydawać pokaźne sumy. 

Mimo tego, że jej kieszonkowe wraz z bonusami od cioć i babć opiewa na kilkaset złotych, żeby spełnić wszystkie swoje zakupowe marzenia, finansowego ratunku Wiktoria często szuka w portfelu taty. To prawdziwa "córeczka tatusia" - Grzegorz pozwala córce na więcej, co nie zawsze podoba się mamie Justynie. 

Co stanie się, gdy już na starcie eksperymentu Wiktoria zgubi walizkę z pieniędzmi? Ile wyda na swoje zachcianki i jak zareagują jej najbliżsi, kiedy zabraknie pieniędzy? Premierowe odcinki programu "Nastolatki rządzą... kasą" w każdy wtorek o godz. 21:35 w TVN. 

Nastolatki rządzą, odcinek 7
Nastolatki rządzą, odcinek 7
podziel się:

Pozostałe wiadomości