Milionerzy: Znamy kolejną finalistkę odcinków specjalnych. Joanna wygrała 40 tysięcy i ma szansę na dużo więcej!

Milionerzy: Joanna mogła zaryzykować, bo miała już bilet do finału i 40 tysięcy. Ale nie trafiła
Joanna Grzesiak, anglistka i księgowa, dołączyła do grona finalistów odcinków specjalnych "Milionerów"

To była świetna gra! Joanna Grzesiak bez większych problemów doszła do pytania za 40 tysięcy, i na tej kwocie zablokowała drugi próg gwarantowany. Mając te pieniądze i bilet do wielkiego finału w kieszeni, mogła zaryzykować przy pytaniu za 75 tysięcy. To nie był dobry strzał, ale już w piątek 20 października będzie mieć szansę gry o 2 miliony!

Milionerzy: Joanna doszła gładko do 2000 złotych
Milionerzy: Dobrze wykorzystane pół na pół dało Joannie 10 tysięcy!
Milionerzy: Publiczność nie zawiodła przy pytaniu za 20 tysięcy
Milionerzy: Joanna zadzwoniła do taty przy pytaniu za 40 tysięcy. Wspólnymi siłami zdobyli bilet do finału!

Odcinki specjalne "Milionerów": jakie są zasady?

Edycja specjalna "Milionerów" będzie się składać z dziewięciu odcinków. W ośmiu zawodnicy wygrywać będą pieniądze w regularnej wersji, natomiast w dziewiątym finałowym, osoby które w odcinkach eliminacyjnych odpowiedziały na minimum 7 pytań, mogą stanąć do walki o 2 miliony złotych!

Hubert Urbański, Milionerzy
Hubert Urbański, Milionerzy

Najszybszy uczestnik w finale dostanie od prowadzącego ofertę – będzie musiał zainwestować część swojej dotychczasowej wygranej, aby wejść do gry o 2 mln. Do ostatecznej kwoty wygranej przez finalistę wchodzi pozostała kwota z eliminacji oraz cała wygrana z finału. Wszystkie wygrane w Wielkim Finale są podwojone już od pierwszego pytania. Jeśli najszybszy uczestnik w eliminacjach odcinka finałowego nie będzie chciał zaryzykować i odmowi wejścia z częścią swojej dotychczasowej wygranej, zachowuje tę kwotę. Pozostali uczestnicy, którzy przeszli eliminacje, ale nie zagrają w finale również zachowują sumę wygraną z odcinka eliminacyjnego.

podziel się:

Pozostałe wiadomości