Milionerzy: Ryszard usłyszał pytanie za pół miliona. Niestety nie wiedział, czym jest kolacja

Ryszard Kusina usłyszał pytanie za pół miliona zlotych!

Ryszard Kusina przyjechał z Bytomia i jest człowiekiem wielu zainteresowań i pasji. Z zawodu jest informatykiem i udziela się księgowo w firmie swojej żony. W środowym odcinku Milionerów Ryszard pokazał, że ma szeroką wiedzę i szansę na wysoką wygraną. Szybko odpowiedział na pierwsze pytania i w równie imponującym tempie dotarł do pytania za 20 tysięcy złotych. Tutaj potrzebował koła ratunkowego 50:50, które rozwiało jego wątpliwości. Po udzieleniu prawidłowej odpowiedzi czas odcinka dobiegł końca.

Milionerzy: Ryszard Kusina

Milionerzy: Gdzie nadal wykonuje się karę śmierci?
Milionerzy: Gdzie nadal wykonuje się karę śmierci?
wideo 2/3

W czwartek Ryszard kontynuował swoją grę. Pytanie za 40 tysięcy dotyczyło wiersza Jonasza Kofty, polskiego poety i tekściarza. Po chwili zastanowienia Ryszard udzielił prawidłowej odpowiedzi. Gracz w kilkanaście sekund odpowiedział na pytanie za 75 tysięcy.

Milionerzy: O jakim malarzu napisał Jonasz Kofta?
Milionerzy: Ryszard domyślił się o kim pisze Jonasz Kofta w swoim wierszu

Przy 9. pytaniu potrzebna była pomoc publiczności. Należało wskazać roślinę, której potoczna nazwa brzmi jak przyimek oznaczający brak. Ryszard zaufał 54% osób zebranym w studio i wskazał zasugerowaną przez nich odpowiedź. Pytanie za 250 tysięcy złotych wymagało wiedzy z zakresu geografii i nie sprawiło Ryszardowi większych problemów.

Milionerzy: Publiczność pomogła odpowiedzieć na pytanie za 125 tysięcy
Milionerzy: Publiczność pomogła odpowiedzieć na pytanie za 125 tysięcy

Pytanie za pół miliona brzmiało: "Kolacja to wieczorny posiłek, a także:". Nie zastanawiając się długo gracz decyduje się udzielić odpowiedzi. Niestety, błędnej.

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Oglądaj "Milionerów" w Playerze!

Milionerzy: Beata miała szansę na 125 tysięcy, niestety zaznaczyła błędną odpowiedź
Milionerzy: Beata miała szansę na 125 tysięcy, niestety zaznaczyła błędną odpowiedź
Pozostałe wiadomości