Milionerzy na Dzień Dziecka PRZED EMISJĄ W TV: Harry Potter nie jest mocną stroną Karoliny i Marysi

Milionerzy na Dzień Dziecka PRZED EMISJĄ W TV: Harry Potter nie jest mocną stroną Karoliny i Marysi
Karolina Gorczyca z córką Marysią zagrają o milion w czwartek 1 czerwca. Jedno z pierwszych pytań przysporzy im problemów!

Jedno z pierwszych pytań dla Karoliny i Marysi dotyczy Harry'ego Pottera, a konkretniej - drzewa z hogwarckich błoni. Wygląda na to, że dziewczyny będą musiały poprosić o pomoc!

Są znani z pierwszych stron gazet, ale tym razem będziemy mogli zobaczyć ich w nieco innej roli. Justyna Steczkowska z synem Leonem, Karolina Gorczyca z córką Marią oraz Jarosław Bieniuk z synem Szymonem sprawdzą swoją wiedzę i powalczą o milion. A to wszystko w szczytnym celu, ponieważ wygrane zostaną przekazane dla podopiecznych Fundacji TVN. Jedno jest pewne - w tym odcinku z pewnością nie zabraknie pozytywnych emocji i dobrej zabawy!

Milionerzy: Gwiazdy z dziećmi walczą o milion dla Fundacji TVN

"Milionerzy” to ulubiony program milionów Polaków – to pełna wrażeń i emocji gra, w której wiek, zawód oraz zainteresowania nie mają większego znaczenia. Wygrać może każdy! Na uczestników po eliminacji „kto pierwszy, ten lepszy” czeka 12 pytań. Odpowiedzi udzielane charyzmatycznemu prowadzącemu muszą być definitywne i ostateczne. W chwili zwątpienia można poradzić się publiczności, zadzwonić do przyjaciela albo odrzucić połowę wariantów. Zasady programu wydają się proste, ale w obliczu gry przed kamerami ciężko jest zapanować nad emocjami. Droga do bogactwa tylko w teorii wygląda na łatwą, bo gdy nerwy biorą górę, nawet te najłatwiejsze pytania wydają się trudne.

Milionerzy: Karolina Gorczyca o dziedzinach, w których czuje się mocna
Milionerzy: Odcinek specjalny na Dzień Dziecka
Milionerzy: Odcinek specjalny na Dzień Dziecka
Milionerzy: Odcinek specjalny na Dzień Dziecka
Milionerzy: Odcinek specjalny na Dzień Dziecka
Milionerzy: Odcinek specjalny na Dzień Dziecka
+5
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości