Milionerzy: Marcin miał szansę na 250 tysięcy. Pokonały go wodospady

Milionerzy
Milionerzy: Maciej miał szansę na 250 tysięcy. Pokonały go wodospady
Marcin Maj rozpoczął swoją grę w środowy wieczór. Ostrożna i przemyślana gra pozwoliła mu wygrać 75 tysięcy złotych. Niestety, czwartek nie był dla niego szczęśliwy.

Pytanie za 125 tysięcy złotych dotyczyło języka polskiego. Marcin miał za zadanie wskazać podmiot w zdaniu, które nie należało do najprostszych. Mimo wątpliwości gracz szybko zdecydował się zaznaczyć, jak się później okazało, prawidłową odpowiedź. Marcin chwilę później usłyszał pytanie za ćwierć miliona złotych. Zdecydował się skorzystać z koła pół na pół. Niestety, zaryzykował i zaznaczył błędną odpowiedź.

Milionerzy: Co jest podmiotem w tym zdaniu?
Milionerzy: Za którego prezydenta uczestnicy misji Apollo 11 lądowali na Księżycu?

Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres może okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

Oglądajcie premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:55!

Reporter: Zobacz też:

podziel się:

Pozostałe wiadomości