Milionerzy: Czasem ryzyko naprawdę się opłaca. Olga we wtorek usłyszy pytanie za 125 tysięcy

Milionerzy: Czasem ryzyko naprawdę się opłaca. Olga we wtorek usłyszy pytanie za 125 tysięcy
Olga Żukowicz przyjechała z Gdyni. Ukończyła psychologię, etnologię i produkcję w szkole filmowej. Na co dzień pracuje jako psychoterapeutka. Jako jedyna znała poprawną odpowiedź w "kto pierwszy, ten lepszy". Oldze w studio towarzyszy tata.

Olga jest pierwszą uczestniczką w nowy sezonie Milionerów. Bez większych problemów poradziła sobie z początkowymi pytaniami i szybko dotarła do tego za 20 tysięcy złotych.

Milionerzy: Pytanie o pomniki przed muzeum było warte 20 tysięcy złotych

Dalej było już tylko lepiej. Olga zakończyła swoją grę po pytaniu za 75 tysięcy. Już we wtorek usłyszy pytanie za 125 tysięcy.

Milionerzy PRZED EMISJĄ W TV: Czym nie wdepniemy w kałużę?

Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Wiedza w połączeniu z opanowaniem i odpornością na stres może okazać się kluczem do sukcesu. Jakie pytania padną w nowych odcinkach?

W tym teleturnieju nie wystarczy wykazać się wiedzą, by zdobyć główną nagrodę. Tylko w połączeniu z odpowiednią strategią i nerwami ze stali można osiągnąć sukces. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Nawet proste pytania wydają się skomplikowane. Hubert Urbański pozostaje niewzruszony, uczestnik może liczyć tylko na siebie.

Oglądajcie premierowe odcinki od poniedziałku do czwartku o 20:55.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!

"Autentyczni" obalają stereotypy. "W tym programie nie ma żadnej ściemy. Jest czysta prawda". Zobacz kulisy!