Materiał promocyjny

Oglądasz ''MasterChef Nastolatki''? Weź udział w konkursie i wygraj zestaw nagród 

Weź udział w konkursie
Weź udział w konkursie
Źródło: mat. Piotr Mitelski
W wiosennej ramówce TVN wystartowała nowa odsłona programu ''MasterChef'' dla młodych adeptów sztuki kulinarnej. Juniorzy podrośli i teraz jako nastolatki stanęli do walki o tytuł najlepszego kucharza. W każdą niedzielę możemy kibicować uczestnikom i oglądać ich popisy w kuchni. Specjalnie dla fanów show przygotowaliśmy konkurs. Co trzeba zrobić, by wygrać atrakcyjne nagrody?

Konkurs ''Spędzaj czas z TVN''

Uczestnicy programu ''MasterChef Nastolatki'' to utalentowana młodzież, która pasjonuje się tworzeniem pomysłowych, innowacyjnych, ale przede wszystkim pełnych smaków i aromatów potraw. Młodzi kucharze gotują, pieką, smażą, łączą produkty z różnych stron świata, by w efekcie powstały pyszne dania i desery, które zachwycą jurorów.

Widzowie kulinarnego show mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie. Wystarczy wykonać zadanie. Wypełnij formularz i w 700 znakach opisz: ''Bez jakich produktów nie możesz się obejść w kuchni podczas gotowania, pieczenia oraz sprzątania? Kreatywnie uzasadnij swój wybór''.

Spośród autorów, którzy udzielą najciekawszych i najbardziej oryginalnych odpowiedzi, Jury konkursowe wyłoni aż 10 zwycięzców. Wygrani otrzymają zestawy nagród, w których znajdą roczny zapas: folii aluminiowej, folii do żywności, foremek aluminiowych, foremek na muffiny, papieru do pieczenia, rękawa do pieczenia, rękawic, ściereczek, torebek oraz worków.

Sponsorem nagród jest marka Stella. Konkurs trwał do 31 marca 2024 roku.

Nagrody w konkursie wygrali: Edyta z Gdańska, Agnieszka z Chrobot, Julia z Przechlewa, Anna z Rogowa, Karolina z Gdańska, Agnieszka z Gubina, Żaneta z Bolimowa, Martyna z Krakowa, Karolina z Piechowic, Paulina z Warszawy. Gratulujemy!

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Materiał promocyjny
podziel się:

Pozostałe wiadomości