Trwają zdjęcia do LEGO Masters 4

LEGO Masters 4 - Marcin Prokop
LEGO Masters 4 - Marcin Prokop
LEGO Masters 4 już tej jesieni zagości na antenie TVN. Zdjęcia do nowej edycji programu ruszyły z początkiem września. Co czeka na widzów w tym sezonie?

LEGO Master to wyjątkowy format, w którym najważniejsza jest kreatywność. Do twórczej rywalizacji ponownie stanie 6 par uczestników. Jest o co walczyć – na najlepszy duet czeka tytuł mistrzowski, 100 tysięcy złotych oraz zestaw klocków. W zbliżającym się czwartym sezonie programu umiejętności techniczne i inwencję twórczą uczestników oceni jury, w skład którego wejdą Wojciech Łozowski oraz Pola Lisowicz. Program poprowadzi Marcin Prokop

.Wojtek „Łozo” Łozowski to pochodzący z Olsztyna utalentowany muzyk, wokalista, autor tekstów, a także założyciel i były wokalista grupy Afromental. Widzom dobrze znany jest z programów „Taniec z Gwiazdami”, „Azja Express” oraz „Milionerzy”. Dał się również poznać jako juror w programie muzycznym oraz aktor. Wojtek jest miłośnikiem gier: od kart przez szachy po gry komputerowe. LEGO towarzyszy mu od dziecka – pierwsze klocki dostał od rodziców mając 3 latka i od tamtej pory lubi od czasu do czasu coś zbudować. Szczególnym upodobaniem darzy wszelkiego rodzaju statki - od pirackich po kosmiczne. Klocki to dla niego możliwość tworzenia i odtwarzania światów - zarówno tych wymyślonych przez samego siebie, jak i tych znanych z książek, seriali i filmów.

Pola Lisowicz mieszka w Danii, do której wyjechała, by kształcić się w dziedzinie nowoczesnych mediów i komunikacji wizualnej. Swoją przygodę z Grupą LEGO rozpoczęła od tworzenia projektów graficznych oraz współpracy koncepcyjnej nad zestawami celowanymi. Obecnie jest odpowiedzialna za projekty graficzne w parkach rozrywki LEGOLAND. Tworzy identyfikacje wizualne dla minibrandów wewnątrz parków, projektuje minifigurki, dekoracje oraz grafiki. Ostatnio uczestniczy w pracach nad odświeżeniem szaty wizualnej LEGO Discovery Center.

Pierwszy odcinek czwartego sezonu LEGO Masters pojawi się na antenie TVN w sobotę 21 października o godzinie 17:25. Seria będzie miała pięć odcinków.

Producentem programu jest TVN Warner Bros. Discovery, producentem wykonawczym Endemol Shine Polska.

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

Razem odNowa PRZED EMISJĄ W TV. Dlaczego Edyta nie ufa Maćkowi? Jakie tajemnice skrywa jej mąż?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

"Na Wspólnej": Szczera rozmowa Kasi i Darka! Czy pan młody wyznał prawdę ukochanej?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

Na Wspólnej PRZED EMISJĄ odcinka 3771 w TV: Co wydarzy się na weselu Kasi i Darka?

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Katarzyna Warnke o karierze i przyjaźni. "Konfrontacja z oceną publiczną jest trudna"

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie