LEGO Masters: Nietypowe portrety Oli i Szymona!

LEGO Masters: Nieoczywiste portrety Oli i Szymona!
W 2. odcinku Ola i Szymon musieli stanąć przed arcytrudnym zadaniem jakim było stworzenie portretu swojego partnera. Jak wybrnęli z tego zadania? Zobacz materiał wideo!

Uczestnicy rozpoczynają odcinek od sportretowania swojego partnera z drużyny przy użyciu klocków. Trudność polega na tym, że portret trzeba wykonać...z pamięci. Po tej artystycznej rozgrzewce czas na kolejne emocje. Drużyny otrzymają 8 godzin aby wybudować konstrukcje, które zostaną zatopione w ogromnych akwariach. Para, której budowla zatopi się w najmniej efektowny sposób, będzie musiała opuścić program.

LEGO Masters: Ola i Szymon
LEGO Masters: Ola i Szymon

>>Oglądaj LEGO Masters na TVN i PLAYER.PL<<

Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień ale nie tylko. Wśród zadań pojawią się także takie, które zabiorą uczestników w świat wielkiej mody, czy teatru. 

W każdym z sześciu odcinków do wykonania będą dwa zadania. Do rywalizacji stanie sześć drużyn. Na zwycięzcę czekają nagrody, o które warto zawalczyć: tytuł Mistrza LEGO, 100 tysięcy zł. oraz zestawy klocków o wartości 10 000 zł.

LEGO Masters: odcinek 2, zadanie 1
LEGO Masters: Jacek i Marcin
LEGO Masters: Maciek i Kacper
LEGO Masters: Maciek i  Kacper
LEGO Masters: Kacper i Marcin Prokop
+12
Zobacz galerię
podziel się:

Pozostałe wiadomości