LEGO Masters: Nieoczekiwana eliminacja i pełen napięcia wyścig - podsumowanie 3. odcinka

LEGO Masters: Nieoczekiwana eliminacja i pełen napięcia wyścig - podsumowanie 3. odcinka
W trzecim odcinku LEGO Masters uczestnicy stanęli przed nietuzinkowymi wyzwaniami. Łączenie starego z nowym oraz wyścig pod okiem Eryka Goczała, to zadania z jakimi musieli się zmierzyć nasi uczestnicy.

Podczas pierwszego zadania uczestnicy musieli ożywić na nowo wylosowane przez siebie artefakty, Pośród przedmiotów znalazło się stare radio, kołowrotek czy maszyna do szycia. Każda ze stworzonych historii była intrygująca i malownicza. Po pierwszym zadaniu nastąpiła niespodziewana eliminacja. Do zagrożonej grupy trafili Stach i Wojtek oraz Ola i Miłosz. Po dokładnym obejrzeniu budowli jury postanowiło dać jeszcze jedną szansę Stachowi i Wojtkowi, odsyłając tym samym do domu Olę i Miłosza.

LEGO Masters: Budowla Oli i Miłosza, odcinek 3, zadanie 1
LEGO Masters: Budowla Oli i Miłosza, odcinek 3, zadanie 1

W drugim zadaniu uczestnicy podzieli się na dwie grupy, gdzie mieli zbudować poruszające się niczym błyskawica wozy wyścigowe. To zadanie nadzorował prawdziwy specjalista od szybkiej jazdy - Eryk Goczał, najmłodszy w historii zwycięzca rajdu Dakar i driftingowy mistrz Polski. Po emocjonującej walce na torze, zwyciężył zespół czerwony, w skład którego wchodziła Martyna, Marcin, Bartek i Piotrek.

Sportowe emocje i niesamowity wyścig w LEGO Masters!

LEGO Masters, to nie tylko rywalizacja o wygraną. To szansa, by swoją pasją do tworzenia zarazić miliony widzów w całej Polsce. Uczestnicy show w każdym odcinku staną przed nowym zadaniem, przekraczając granice własnej wyobraźni. Prace uczestników w tym sezonie będą oceniane przez fantastycznych jurorów, Polę Lisowską oraz Wojtka Łozowskiego. LEGO Masters to program, z którym zdecydowanie nie można się nudzić! Czwarta edycja przyniesie wiele zaskoczeń, a uczestników czeka niejedno wyzwanie. Jest jednak o co walczyć – na zwycięzców, oprócz tytułu mistrzowskiego, czeka 100 tysięcy złotych oraz zestaw klocków.

>>>Oglądaj na TVN oraz na PLAYER.PL<<<

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Konkurs duetów w Oberstdorfie. Zobacz wszystkie skoki Polaków!

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

Maciej Stuhr o "Autentycznych": Powoli zaczną się Wasze serduszka otwierać

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

The Traitors. Zdrajcy: Pół miliona złotych do wygrania. Zobacz nowy zwiastun

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie

Mata gościem "Autentycznych". W wywiadzie z Janem Gawrońskim skomentował swój udział w programie