LEGO Masters 4: W tym sezonie poziom jest naprawdę wysoki! Zwiastun 1. odcinka

LEGO Masters - zobacz zwiastun 1. odcinka
Przed nami prawdziwe klockowe szaleństwo! Niesamowici goście, zapierające dech w piersiach zadania, a przede wszystkim wspaniali jurorzy. Premiera pierwszego odcinka już w sobotę o 17:30!

W pierwszym odcinku czwartego sezonu programu uczestnicy staną przed zadaniem zbudowania z klocków hybryd zwierząt i przedmiotów. Czy uda się połączyć pszczołę z żarówką lub pająka z robotem? Kluczem do sukcesu będzie nie tylko pomysłowość, ale także umiejętność wcielenia swojej wizji w życie przy pomocy klocków.   Jest o co walczyć – na zwycięzców, oprócz tytułu mistrzowskiego, czeka 100 tysięcy złotych oraz zestaw klocków.

Pierwszy odcinek 4 sezonu LEGO Masters pojawi się na antenie TVN oraz w Playerze już w sobotę 21 października o godzinie 17:30.

LEGO Masters - uczestnicy 4. edycji
LEGO Masters - uczestnicy 4. edycji
podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie