Czworonożni goście w LEGO Masters 4!

LEGO Masters 4: Czworonożni goście zawitają w programie
LEGO Masters 4: Czworonożni goście zawitają w programie
LEGO Masters 4 wystartowało! W drugim odcinku studio programu zamieni się w park, a uczestnicy przekonają się, czy pies naprawdę jest najlepszym przyjacielem człowieka. Nadejdzie również czas eliminacji – po dwóch konkurencjach jedna z sześciu par pożegna się z programem. Drugi odcinek LEGO Masters już w sobotę 28 października o 17:30.

W drugim odcinku czwartej edycji LEGO Masters w studiu programu pojawią się wyjątkowi, czworonożni goście. Bohaterami pierwszego zadania będzie sześć różnych psów. Każda para stanie przed wyzwaniem skonstruowania z klocków modelu jednego z nich. Psia podobizna będzie musiała jak najwierniej oddać wygląd i temperament reprezentowanej rasy. Kto poradzi sobie z tym zadaniem najlepiej?

W drugiej konkurencji odcinka na próbę wystawiona zostanie wyobraźnia uczestników. Każda z par będzie musiała za pomocą swojej budowli opowiedzieć historię osadzoną w wylosowanych przez siebie realiach. Dzięki spektakularnym projektom z klocków przeniesiemy się więc na kwietną łąkę, pustynię, a nawet obcą planetę.

LEGO Masters 4: Czworonożni goście w odcinku!
LEGO Masters 4
image_processing20231023-2995625-1pfu1ow
image_processing20231023-2995626-4nnwff
image_processing20231023-2995626-c4m3ip
+3
Zobacz galerię

Drugi odcinek LEGO Masters 4 pojawi się na antenie TVN oraz w Playerze już w sobotę 28 października o 17:30. Do zobaczenia!

podziel się:

Pozostałe wiadomości

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

MasterChef Nastolatki: Rozkoszny podaje przepis na sukces w programie!

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Zobacz pierwszy fragment The Traitors. Zdrajcy przed premierą! Malwina powitała uczestników w zamku

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie

Mata nie udziela wywiadów, ale dla nas zrobił wyjątek! W "Autentycznych" opowiedział o swojej wierze i zaskakującej dla niego diagnozie