odcinek 6, sezon 5
W Augustowie 15 lat temu pani Beata z mężem Christosem otworzyła grecką restaurację. Na początku był to strzał w dziesiątkę, wszyscy chcieli spróbować prawdziwej greckiej kuchni. Jednak od dwóch lat do „Greeka” nie zagląda już prawie nikt. Sytuację pogarszają niepochlebne opinie o lokalu i Beacie na lokalnych forach internetowych. Christos zupełnie się poddał. To jego żona trzyma kasę i zarządza restauracją. A że Beata ma dominujący charakter i jest krzykliwa, często dochodzi między nimi do kłótni. W jednym jednak są zgodni. Potrzebują pomocy Magdy Gessler. W Augustowie znana restauratorka zmierzy się z brakiem personelu i dyscypliny. Da też komuś czerwoną kartkę. Jesteś ciekaw kolejnego odcinka? Oglądaj "Kuchenne Rewolucje"?
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Podziel się
- Podziel się
- Tweetnij
- Wyślij znajomemu
Kuchenne Rewolucje
Jak radzi sobie restauracja "Kiełbaskownia" z 29. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 6. odcinku 29. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler przyjechała do Krakowa, gdzie Natalia prowadziła „Via Piada”. Miejsce przeszło prawdziwe trzęsienie ziemi, a food track otrzymał nową nazwę "Kiełbaskownia". Czy miejsce nadal istnieje?
Aktualności
Długi, windykator, smród myszy i starych kanap. To były ekstremalne "Kuchenne rewolucje". Czy ten lokal jeszcze istnieje?
Magda Gessler odwiedziła Ustroń, gdzie próbowała uratować tonącą w długach pizzerię "Pizza Bella". Lokal prowadził Iwo – fotograf bez kulinarnego doświadczenia, który wpadł po uszy w finansowe i... zapachowe tarapaty. Od pierwszych chwil słynna restauratorka nie kryła oburzenia – od razu wyczuła zapach myszy i starego jedzenia. Finał tych "Kuchennych rewolucji" okazał się zaskakujący, a historia restauracji miała jeszcze jeden dramatyczny zwrot po emisji programu. Czy "Oberża Dzik i Dąb" przetrwała próbę czasu? Sprawdziliśmy!
Kuchenne Rewolucje
W tej restauracji były nawet myszy! Jak radzi sobie restauracja "Bistro Schadzka Przy Piecu" z 21. sezonu "Kuchennych rewolucji"?
W 1. odcinku 21. sezonu "Kuchennych rewolucji" Magda Gessler trafiła do niewielkiem wsi Napachanie, gdzie znajdował się lokal "Szybka Szama". Lokal wymagał ekstremalnych zmian: od menu po wnętrze. Po rewolucji miejsce otrzymało nazwę "Bistro Schadzka Przy Piecu". Jak radzi sobie po sześciu latach od udziały w programie?
Aktualności
"Kuchenne rewolucje 31" odc. 2. ''Bistro 12'' zmienia się w elegancki ''Por-Fawor'' – sprawdź metamorfozę!
''Kuchenne rewolucje'' powróciły z 31. sezonem, a Magda Gessler tym razem zawitała do miejscowości Siedliszcze, położonej pomiędzy Lublinem a Chełmem. Przy drodze krajowej nr 12 znajduje się ''Bistro 12'', które prowadzą Joanna i jej partner Luciano – Włoch z pasją do kuchni. Niestety restauracja traciła klientów. Dlaczego miejsce podupadło? Czy Magda Gessler znalazła receptę na sukces? I najważniejsze – czy po rewolucji ''Bistro 12'' zyskało drugie życie? Zobaczcie, jak zmieniła się restauracja, co pojawiło się w menu i czy lokal działa do dziś!
Kuchenne Rewolucje
Magda Gessler uratowała "Karczmę u Sołtysa" i pogodziła rodzinę. Co dzieje się z lokalem po "Kuchennych rewolucjach"?
Magda Gessler po raz kolejny udowodniła, że jej "Kuchenne rewolucje" potrafią zmienić życie nie tylko restauracji, ale także całych rodzin. W Dusznikach-Zdroju właścicielka "Karczmy u Sołtysa", Klementyna, stanęła przed dramatycznym wyzwaniem finansowym i rodzinnym. Dzięki pomocy znanej restauratorki lokal przeszedł metamorfozę, stając się "Karczmą Bławatek". Czy zmiany przyniosły sukces? Jak wygląda dziś sytuacja restauracji i czy rodzina Klementyny się pogodziła? Sprawdź, co wydarzyło się w trakcie i po rewolucji!
Kuchenne Rewolucje
"Kuchenne rewolucje" w "Prova Gourmet" przebiegły wzorowo. Dalszy los restauracji jest jednak bardzo smutny
Magda Gessler w 2019 roku przeprowadziła w Toruniu "Kuchenne rewolucje", które odmieniły losy restauracji "Prova Gourmet". Jednak sukces okazał się krótkotrwały – pandemia, przenosiny lokalu i problemy finansowe doprowadziły do upadku restauracji. Co obecnie dzieje się z "Osterią di Bitondo"?
Kuchenne Rewolucje
Zamknięcie czy sukces? Jak radzi sobie "Bisto czy Kapusty" po "Kuchennych rewolucjach"?
W Tarnowskich Górach Magda Gessler podjęła się kolejnej kulinarnej rewolucji. Tym razem w jej ręce trafił "Art-smak" prowadzony przez Sylwię i Sebastiana. Właściciele postanowili zmienić swoje życie i otworzyć restaurację, ale niestety goście omijali ich lokal szerokim łukiem. Brak doświadczenia i nieudane dania sprawiły, że restauracja niemal stanęła na skraju bankructwa. Czy Magdzie Gessler udało się odwrócić losy "Art-smaku"? Czy "Bistro czy Kapusty", bo taką nazwę otrzymał lokal po metamorfozie, nadal funkcjonuje i przyciąga gości? Sprawdźiliśmy to!
Kuchenne Rewolucje
Z "Białego Kredensu" do "Pełnego Chlebka". Czy restauracja po "Kuchennych rewolucjach" we Włocławku nadal istnieje?
Nowy sezon programu "Kuchenne rewolucje" rozpoczął się we Włocławku, gdzie Magda Gessler odwiedziła restaurację "Biały Kredens". Właściciel lokalu, były sportowiec Artur, marzył o kulinarnym sukcesie, ale menu pełne przypadkowych dań z całego świata i pustki w sali nie wróżyły najlepiej. Czy "Biały Kredens" miał choć cień szansy na przetrwanie? Czy metamorfoza odmieniła los restauracji?
Kuchenne Rewolucje
Zaskakujący los "Kantyny Do Stołu Marsz" z "Kuchennych rewolucji" w Prudniku. Co się stało z lokalem?
Magda Gessler niejednokrotnie odmieniała restauracje, ale nie każda historia kończy się sukcesem. Taki właśnie los spotkał "Kantynę Do Stołu Marsz"w Prudniku – lokal, który przeszedł "Kuchenne rewolucje". Po emisji odcinka w październiku 2019 roku wydawało się, że właściciele – Kamil i Daniel – znaleźli sposób na kulinarny sukces. Jednak w 2024 roku restauracja została tymczasowo zamknięta. Czy to ostateczny koniec "Kantyny Do Stołu Marsz"? A może szykuje się kolejny rozdział?