Oto najciekawsze fragmenty 10. odcinka programu "Kuba Wojewódzki"!

Kuba Wojewódzki: Jaki jest największy estradowy sukces Alicji Majewskiej?
Kuba Wojewódzki: Jaki jest największy estradowy sukces Alicji Majewskiej?
wideo 2/10

Takiego duetu gości ten program nie widział od dawna. Na kultowej kanapie zasiadły wyjątkowe osobistości Alicja Majewska oraz Artur Andrus! Ich obecność we dwójkę okazała się nieprzypadkowa, ponieważ... na rynku pojawiła się ich wspólna książka!

Na polskiej scenie muzycznej znane są nazwiska Alicji Majewskiej oraz Włodzimierza Korcza, którzy w estradowym duecie grają już niemal pięćdziesiąt lat. I właśnie teraz można powiedzieć, że dołączył do nich Artur Andrus. Dlaczego? Ponieważ wspólnie wydali książkę pt. "Koneserzy kolejnego dnia".

Przy tej właśnie okazji Kuba Wojewódzki zaprosił na swoją kanapę jednego z najbardziej lubianych polskich dziennikarzy, artystów kabaretowych, satyryków i konferansjerów czyli Artura Andrusa oraz kultową dziś piosenkarkę estradową, znaną z takich przebojów jak „Dla nowej miłości”, „Być kobietą” czy „Odkryjemy miłość nieznaną” - Alicję Majewską. Oboje opowiedzieli o wspólnej pracy, o pracy z Włodzimierzem Korczem oraz o tym, jak ma się kondycja polskiego społeczeństwa.

Jeśli nie widzieliście wtorkowego odcinka - obejrzyjcie go już teraz w Playerze razem z kontynuacją!

Pozostałe wiadomości